Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen benimde öyle geliyor çok yoğun geliyor galiba adet öncesi öyle oluyormuş bir kaç kişi yazmış şimdi reglime 2-3 gün kaldı herhalde olacsğım bu ayda test yapmadım bekliyorum

10.gunum bugun bısey cıkmadı ben erkencı kus yappmaya basladım test tabıkııı :) benım belırtı olarak sayabılcegım tek sey goguslerım karıncalanma hıssı cok oldu baska da bısey yok valla ateste standart sımdılık regl agrım henuz gelmedı beklıyorum. Benn uc bes gun once burda bır yazı yazdım hissettiklerimle alakalı ama o hislere kendimi cok kaptırmadan beklıyorum ıste

Canım benim adet öncesinde de olurdu , bu gebeliğimde öğrenmeden önce de oldu. O da adet belirtisi değil yani
Aynen benimde öyle geliyor çok yoğun geliyor galiba adet öncesi öyle oluyormuş bir kaç kişi yazmış şimdi reglime 2-3 gün kaldı herhalde olacsğım bu ayda test yapmadım bekliyorum

Belli olmaz hoş şimdiden bi bakmışsın regl gecikince çıkmış. Ateş tablona baktım güzel gidiyo böyle devam ederse umut var demektir bebeğim

Yok canım hamile değilim, 2 gün önce test negatif çıktı.
Pazartesi doktora gideceğim bakalım ne diyecek.

Rabbim isteyen herkese en hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin
Doktora gittikten sonra burayada yazın size ne diyeceğini bende merak ettim

benım genelde adet gunu duser atesım o yuzden cok yorum yapamıyorum bebegım , yaklastıkca ıcım bı buruk heyecanım var ama kırılıcam dıye yıne tedırgınım olursa havalara ucarım olmazsa ıkı ay bebıs olmamasını kabul etmıs olurum esım olmayacak kendısı sehır dısında olacak o gerıyor bıraz da benı ay ne bıleyım duygular karısık
Belli olmaz hoş şimdiden bi bakmışsın regl gecikince çıkmış. Ateş tablona baktım güzel gidiyo böyle devam ederse umut var demektir bebeğim

Herkes kendi sınavını yaşar ağızdan çıkan kelimeler kişiye ait. Seni geciktirir güzelleştirir, ona hemen verir başka türlü sınar. Allahım herkesin kalbine göre versin. Üzülüyorum böyle şeylerin alay haline gelmesine gerçekten ama onun düşüncesinin hesabıda kendine ait. Böyle şeylerin şakası bile olmaz, bizler bu kadar gönülden isteyip beklerken şaşıyorum duyduklarıma. ‍♀

öncelikle hayırlı olsun,ALLAH sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.kimyasaldan ne kadar sonra hamile kaldınız acaba.bende 2022 şubat ayında kimyasal gebelik geçirdim hala hamile kalamadım

bazen sarı bazen renksiz bazen su gibi bazen yumurta gibi. Hiçbir farkı yok yani
Ya kafam karıştı böyle çok yoğun mı geliyordu koşa koşa wc gittim işte regl oldum sandım birde afedersiniz rengi nasıldı

bazen sarı bazen renksiz bazen su gibi bazen yumurta gibi. Hiçbir farkı yok yani
Hadi ya kasık ağrısı oldu akıntıdan sonra inşallah sizin gibi sonuçlanır yaaa benim genelde sarı gibi geliyor yumurta gibi olan nasıldı anlamadım yumurta sarısı gibi mi beyazı gibi mi

7. günde memelerim agrımaya başlamış,sesim değişmiş nezle gibi olmuşum.11. gün akşam(2 saat su içmeden wc ye çıkmadan) test yapmışım pozitif , 12. gün sabah da kanda 57 çıkmış canısı.
sen yumrt kacıncı gun gormustun pozıtıf ozlemım

Kızlar hormon testi sonuclarım çıkmış ama İnternetten baktım anlayamadım

Tsh. 1,25
Prolaktin. 17
Fsh. 8,53
Lh. 6,62
İnsülin. 3,96

Anlayan var mı?

Kızlar hormon testi sonuclarım çıkmış ama İnternetten baktım anlayamadım

Tsh. 1,25
Prolaktin. 17
Fsh. 8,53
Lh. 6,62
İnsülin. 3,96

Anlayan var mı?
Bence güzel cıkmış hormonların FSH 10 aşagı olması gerekiyor LH de FSH den düşük olması gerekiyor oda tamam tsh de tiroid hormonu oda güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…