Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oysaki tüm hamilelik belirtilerini yaşıyordum dün ki aşırı bel agrım ve ateşim adet olacağım icinmiydi şu an hic adet sancisi çekmiyorum ama bilmiyorum

Canım üzülme bu kadar adetsede eğer bir an önce olsun bitsin ki yeni çalışmalara hemen başla. Ne zamandır deniyorsunuz benim 8 ay oldu

2 güne belli olur testte canım üzülme. Hayırlısı ne ise o olsun İnşAllah

Canım üzülme bu kadar adetsede eğer bir an önce olsun bitsin ki yeni çalışmalara hemen başla. Ne zamandır deniyorsunuz benim 8 ay oldu
Canım ben 21 ekimde 11+4 haftalıkken düşük yaptım dusukten sonra 35. Günde ilk adetimi oldum 1. Adetim 10 gün sürdü 6 gun temiz kaldım 7. Günde 2. Adetimi oldum 2. Adetimde 7 gün sürdü şimdide 26. Gundeyim daha geç olurum diye düşünüyordum çünkü dusukten sonraki ilk iki adetimin araları çok yakındı ve uzun sürdüğü için bu adetim daha geç olur diye düşünüyordum bilmiyorum

Kızlar sayfa 359 da kalmışım maşallah 435 e gelmişsiniz inşallah içinde güzel haberler vardır geriye dönük okuyamayacağım yoksa ben bitirene kadar şubata geçmiş olur muhtemelen sizi seviyorum
Hoşgeldin nasılsın sende durumlar nasıl eşinle hallettiniz mi problemi

Orası öyle tabiki ama insan çok üzülüyor canım elimde değil
Bazı şeylerin yaşanması gerekiyormuş canım. Bu da senin sınavınmış, gereken sabrı göstermelisin. Seni çok iyi anlıyorum. Canın çok yanıyor biliyorum çok şükür bir evladın daha var. Tekrar nasip olacak İnşAllah

Hoşgeldin nasılsın sende durumlar nasıl eşinle hallettiniz mi problemi
Hallettik canım bugün daha 3 saat önce geldim eve
Anamın evindeydim ve benim çatlamam uygulamaya göre 2 ocak ta oldu geçen ay kist tedavisi gördüm bu ay kavgaya gitti sanki çok genç çok sağlıklıymışız gibi aydan aya öteliyoruz bakalım Hayırlısı

Inşallah çok zorlu sınavlarım varmış benim sabir taşı olsam çatlardım heralde tamam çok şükür bi kızım var ama kızıma kardeşini kaybettiğini söyleyemedik şu an beni hamile sanıyor sürekli bi şeyler söylüyor içim yanıyor bugün silik yaptığım testi gördü anne 2 çizgi cıkmış sen hamilesin zaten niye yine test yaptın dedi okula giderken hep karnimi oper soyliyelim diyorum esime kiyamiyor soyletmiyor

Canim senin adet olmusun gibi yerlesme kanaman nasil olmuştu biraz detaylı anlatirmisin ilk nasıl geldi ne renkli kaçıncı gunundeydin

Canım yeni yeni düzene girmeye başlamıştır belkide

Canım yeni yeni düzene girmeye başlamıştır belkide
Düzenli adetimde 28 veya 30 en geç 32 günde olurdu canım bilmiyorumki hani benim hep düzenli olduğumda mantık bi ay erken olduysam diğer ay 2 gün falan geç olurdum geç olduysam erken olurdum ve aşırı sancim olurdu şu an sıfır sanci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…