Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah ya 30 unda çok yürüyüş yapmıştım 1 damla pembe lekem oldu. Dünde spordan gelince 1 damla pembe leke gördüm. Ama devamı gelmedi. Afadersiniz ama tuvalette silince şeffaf yapış yapış bi akıntı oluyor 21inden beri ve kasık ağrım var
Pembe lekeler geldiğinde adet oldum anlamına geliyor mu

Canım kimi insanda yerleşme kanaması dedikleri pembe leke şeklinde olabiliyormuş.gerçi benim ilk gebeliğimde baya bildiğin adet olmuştum üstünden 2 hafta geçince hamile olduğumu öğrenmiştim karışık işler ya
Çok şaşırdım ya ben hamile değilsen bile gecikirsin diye düşünüyordum

Canım kimi insanda yerleşme kanaması dedikleri pembe leke şeklinde olabiliyormuş.gerçi benim ilk gebeliğimde baya bildiğin adet olmuştum üstünden 2 hafta geçince hamile olduğumu öğrenmiştim karışık işler ya
Ben su an aglamak uzereyim resmen kizim sormasin uzulmesin diye kendimi tutuyorum biraz once wcye gittigimde akintiyla birlikte uzayan bi kanimsi bi sey geldi sonra yine gittim peceteye kirmizimsi bi sey geldi bugun döngümün 26. Günündeyim yumurtlamanın 10. Günündeyim yerleşme kalmamasıdır diye kendimi avutmak istiyorum ama korkuyorum adettir diye düşünüyorum çok üzgünüm berbatım yıkılmış durumdayım resmen 😢😢😢😭🙁🙁🙁😞

X