Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet bittikten 3 gün sonra başlıyoruz masaja diye hatırlıyorum demi canım.PCoda bilirsin 21.gün genelde yumurtlama olmuyor.Ben de yapayım adet olsun bitsin de
Evet aynen adet bittikten sonra 3. günde başlayıp sabah akşam yaptım ben canm. Benim yumurtlama çok geç oluyodu zaten , erkenden olsun bitsin diye bu ay masajı yaptım..

Evet aynen adet bittikten sonra 3. günde başlayıp sabah akşam yaptım ben canm. Benim yumurtlama çok geç oluyodu zaten , erkenden olsun bitsin diye bu ay masajı yaptım..
Benimde öyle canım.21.günden önce görmüyorum malesef hatta25e bile uzuyor bazen

Anladım kuzum doğru diyorsun ateşi bile iki ay ölçünde regli ateşimi öğrendim 36,2 reglimateşim mesela inş düşmez 11 Aralık Son adet tarihimdi
İnşallah canım bu ay nasip olurda düşmez ateşin güzel haberler alırsın ben bu ay dinlenmedeyim 3 kere gebe kaldım 7 ayda ve 5ci haftada düştü ilk gebelikte hiç böyle şeyler olmamıştı tuaf olan yumurtalıklarım hala gergin ve soltarafım arada çok agrı yapıyor

Canım bir gebenin günlüğün diye bir instagram hesabından aldım ben.. trendyolda da satılıyor.. ismi gynoseed.. yurtdışından geliyor bildiğim kadarıyla.. 🌹🌹🌹
Hımm bir gebenin günlüğündeki bayanda hiç cevap vermedi bana bi ilk aldım genel kuralı atmış böyle böyle diye soru sordum bakmadı bile alırsam trendyoldan alırım

Hımm bir gebenin günlüğündeki bayanda hiç cevap vermedi bana bi ilk aldım genel kuralı atmış böyle böyle diye soru sordum bakmadı bile alırsam trendyoldan alırım
Aaa bilmiyorum ben hep cevap aldım ama geç alıyorum genelde... bi araştır canım istersen dene.. bilinen bi yan etkisi yok yazıyor kutusunda.. ama enfeksiyon olanlar ve vajinasında açık yara olanların kullanmaması gerekiyormuş...🌹🌹

Aaa bilmiyorum ben hep cevap aldım ama geç alıyorum genelde... bi araştır canım istersen dene.. bilinen bi yan etkisi yok yazıyor kutusunda.. ama enfeksiyon olanlar ve vajinasında açık yara olanların kullanmaması gerekiyormuş...🌹🌹
anladım kuzum bakarım biraz enfeksiyonum ypk ama inş bu ay ona ihtiyaç kalmaz ya, dua et 🤲😍

Ovülasyon testi almıştım ilk defa ilk defa olduğu için binkaömjez yazdık farklı zamanlarda yok bakmadı bile bende takipten çıktım innovitanın testleri daha iyi geldi bana daha net ve kadın ne zaman yazsam hep ses kaydı gönderdi yönelendirdi

Ovülasyon testi almıştım ilk defa ilk defa olduğu için binkaömjez yazdık farklı zamanlarda yok bakmadı bile bende takipten çıktım innovitanın testleri daha iyi geldi bana daha net ve kadın ne zaman yazsam hep ses kaydı gönderdi yönelendirdi
Bir gebenin günlüğü biraz geç dönüyor yoğun sanırm innovitada iyi birde laboquick iyi ıkiside dönüş yapiyorlardi

Doğrudur canım.. sen hangisinden memnunsan ondan devam et.. ama jeli denemeni öneririm🥰

X