Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarr esim sperm testi verdi. Sayi morfoloji vs 2 kat artmisken bir anda ileri hiz %80 lerden %24 e dusmus. Nasil arttirabiliriz bir oneriniz var mi ?

Kızlar nasıl yani tam anlatırmısınız
Canım tuvalet pozisyonunda bide sırt üst uzanarak bakılıyor tek parmakla veya iki parmakla rahim içini kontrol ediyorsun normalde ince ve sert oluyor rahim adet dönemine yakın biraz daha aşağıya iniyor ve yumuşuyor eyer gebelik varsa oldugu yerden yukarı çıkıp yumusak ıslak bir hal alıyor elini zorlayınca az degiyor

Canım tuvalet pozisyonunda bide sırt üst uzanarak bakılıyor tek parmakla veya iki parmakla rahim içini kontrol ediyorsun normalde ince ve sert oluyor rahim adet dönemine yakın biraz daha aşağıya iniyor ve yumuşuyor eyer gebelik varsa oldugu yerden yukarı çıkıp yumusak ıslak bir hal alıyor elini zorlayınca az degiyor
Anladım canım teşekkür ederm

Hormonlarımda bir sıkıntı yok ama yumurtalıklarmda pco görüntüsü var ultrasyonda bakınca .. ovulasyon testi 4 aydır kullanıyorum.. inofolic combi kullanıyorum 2 aydır.. ve bu ay diğer aylardan farklı olarak jel kullandım ve yumurtlama masajı yaptım(bir gebenin günlüğü youtube kanalında var ayrıntılı bilgisi)🌹🌹🌹
Aynen benimde öyle canım pco görünümü var hormonlarım normal.İçime şu serptiniz vala🙏İnofolic 2 aydır kullanıyorum bemd.Jel alayım bende o zaman.Yumırtlama masajını düzenli kaç aydır yapıyorsunuz peki

Aa tamam gördümm

X