Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A Astrologsero bak canım şu testlerde çizgi çıplak gözle hafif görünüyordu ama yine de bir şey ifade etmedi regl oldum.pembe görmedikçe umuda kapılıp kendini yıpratma canım. Bir süre daha bekleyelim bu ay olmazsa vardır bir sebebi gelecek ay yolumuza bakarız

Eklentiler

• ACBAD1DE-87C8-4CCB-B03F-DB8A8029A0FE.jpeg
    ACBAD1DE-87C8-4CCB-B03F-DB8A8029A0FE.jpeg
    128,1 KB · Görüntüleme: 56
  • B1C94BBD-A143-432B-A17E-8B0A4675F6B1.png
    B1C94BBD-A143-432B-A17E-8B0A4675F6B1.png
    793,8 KB · Görüntüleme: 48
Birde benim yumurtlama günü ilişki olmadı bir gün önce gece oldu yani cumartesi gece pazar sabah 11 de pikti test ama catlamayı bilmiyorum birde salı günü oldu ilki yani 27 aralık tutarmı bilmiyorum
Tutar tutar neden tutmasın rabbim bilir kii zaten yumurtlamanın önceside önemli spermler içerde 3 gün kadar canlı durabiliyor diye biliyorum ben yumurtlama gununde içerde hali hazırda spermler varsa dölleyebilir Allah bilir bakalım bekleyip görücez 🤲🥰

Merhaba hamile kaldınız mı acaba jeli kullanınca bende bu ay kullanıcam regl yeni bitti :)
Bide nasıl kullandınız acaba
genelde yumurtlama dönemnde kullanın diyor ama bende bazen kuruluk olduğu için hemen denemştm sonrada 1 2 defa yumurtlamada denedim geçen ay daha hamillelik yok bakalm :)

yumurtlamadan once asagıda ııd barıyer gıbı dırek gelıyordu ılerı gıtmıyordu sımdı ılerı kadar baksam da bısey yok dıyım :KK70:
Şimdi
kızbende yenı yenı bakıyorum kesfetmeye calısyorum benım suan yukarda gelmıyor elıme :KK70:
şimdi baktım sanki yukarı çıkmış o top gibi şey ama çok değil çok çok az sabah daha aşağıdaydı sanki 🤣 sanki dokununca yukarı mı çıkıyor anlamadım 😃

Kızlar merhaba.. aranızda ateş ölçmeyi kullanan vardır inşallah.. yorum yaparsanız çok mutlu olurum.. adetime 3 gün var.. bu ay ovülasyon testi , ateş ölçme ve yumurtlama döneminde jel kullandım.. elimde şuan gebelik testi yok ovulasyon testi yaptım bugün.. normalde adetten önce silik çıkardı ama böyle çıktı.. ateş grafiğimide LH testimide aşağıda bırakıyorm🌹🌹🌹
Screenshot_20230104-162316_FF App.jpg

Eklentiler

• 20230104_163054.jpg
    20230104_163054.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 48
A Astrologsero bak canım şu testlerde çizgi çıplak gözle hafif görünüyordu ama yine de bir şey ifade etmedi regl oldum.pembe görmedikçe umuda kapılıp kendini yıpratma canım. Bir süre daha bekleyelim bu ay olmazsa vardır bir sebebi gelecek ay yolumuza bakarız
Tabi öyle Allah bilir kimyasal geçirdiğim için bu kadar üstüne düşüyorum aslında erken öğrenim içim rahat etsin diye

Kızlar merhaba.. aranızda ateş ölçmeyi kullanan vardır inşallah.. yorum yaparsanız çok mutlu olurum.. adetime 3 gün var.. bu ay ovülasyon testi , ateş ölçme ve yumurtlama döneminde jel kullandım.. elimde şuan gebelik testi yok ovulasyon testi yaptım bugün.. normalde adetten önce silik çıkardı ama böyle çıktı.. ateş grafiğimide LH testimide aşağıda bırakıyorm🌹🌹🌹Eki Görüntüle 3186600
ay var galiba ovu testi koyu çıkmış ateşten anlamam ama hayırlısı bakalm :) jel hangisiydi bu arada

Vallahi son ikide de ateş düşmezse hayırlı olsun diyebilirz bence :)grafik çok giseelll :)
Kızlar merhaba.. aranızda ateş ölçmeyi kullanan vardır inşallah.. yorum yaparsanız çok mutlu olurum.. adetime 3 gün var.. bu ay ovülasyon testi , ateş ölçme ve yumurtlama döneminde jel kullandım.. elimde şuan gebelik testi yok ovulasyon testi yaptım bugün.. normalde adetten önce silik çıkardı ama böyle çıktı.. ateş grafiğimide LH testimide aşağıda bırakıyorm🌹🌹🌹Eki Görüntüle 3186600

X