Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de aynı canim, günde 3 kez felan parol içiyorum. Boğaz spreyi içiyorum ama işe yaramıyor.

Ovulasyon yapıyorum onda da yumurtlama göremedik ama ateş yükseldi. Dediğiniz gibi bu ay ateş tutmayacak
Çok dengesini sarsıyor bak bana neredeyse bir hafta geç yumurtladım yumurtayı bile etkiledi iyi ol da canım gerisi hallolur çok geçmiş olsun

Negatif kızlar artık bu ay ile bir toplamda 3 ay olacak sürekli böyle test yapmaktan yoruldum
Ne ovulosyon ne gebelik testi birşey yapmicam özellikle 3 bebek düşüncesi aklımdan çıktı illa olsun moduna girmiyorum artık
İlk ikisi hemen olunca bu olmayınca insanı psikolojik olarak yoruyor..
Biraz uzak kalıp kafa dinlemek istiyorum hepinizi seviyorum.. hayırlı haberler alın inşallah
Hemen öyle pes etmek yok daha yeni başladık kısmeti ne zaman olursa o zaman gelir lütfen böyle düşün bebeğim bir sakin kal normal düşününce anlayacaksın. Bak benim oğlum 15 ay sebepsiz olmadı her ay hüsrandı burda yıllarca bekleyenler var. İkinciyi denemeye başlayalı 7 ay dolacak ama zamanı var demek ki diyorum sen de güzel düşün güzel olsun biliyorum insan çok üzülüyor ama Allah her zaman hayırlısını versin hayırlı zamanda sağlıklı şekilde. Biz yanındayız ne zaman istersen buradayız

Eklentiler

• IMG_20230104_155503.jpg
    IMG_20230104_155503.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 54
X