Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Soyle bisi buldum hosuma gitti, buraya da birakiyorum kizlar.

B1AD4381-A3D8-4BB6-8243-5D3BAF4552A6.jpeg

Kızlar şuradaki çizgiyi görüyor musunuz yoksa sadece ben mi görüyorum

Eklentiler

• 6C7D11B9-C75C-42A8-AA51-0CC9BEFFE4C1.jpeg
    6C7D11B9-C75C-42A8-AA51-0CC9BEFFE4C1.jpeg
    638 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar ya parolla toparlanamiyorum.
Aferim içsem içsem olur mu.
Bir yerde gebeliği öğrenmeden için ilaçların bir olumsuzluğu olmaz diye duymuştum.
Içme canım başka şeylerle iyi olmaya bak sonra bi şey olur kendi kendini suçlar durursun kendimden biliyorum ben dusukten önce hamileligime hiç ihtimal vermiyordum hamileligimi öğrenmeden 4 gün once ağır ağrı kesici ilaçlar kullanmıştım sonra düşük yapınca bunun mu etkisi oldu falan diye kendimi suçladım durdum 😕

Valla hafızana hayran kaldım. O gruplarda vardım evet ama olmadı ara verdik mecburiyetten . Ben rehberim ayın 20 günü şehir dışında oluyordum vakit bulamadık 🥹 bu ay boşum yine deneyeceğiz
Ben sanki seni temmuz Ağustos gruplarından gebe diye hatirliyorum belki de yanlış kaldı aklımda. Hayırlısı
Ben sanki seni temmuz Ağustos gruplarından gebe diye hatirliyorum belki de yanlış kaldı aklımda. Hayırlısı olsun 😌

Kızlar benim bata 5 gün kaldı bat 9 ocak pik 25 aralıkta oldu catlamayı testim yoktu bilmiyorum genelde ertesi günü çatlar ne zaman test yapsam acaba varmı benle aynı olan
Benimde aşağı yukarı seninle aynı nacizane tavsiyem bekle biraz daha ben yaptım hayalet gördüm şimdi kurup duruyom kafamda erken çıkmaz biliyorum ama bi umut bağladım kendi kendime

Benimde aşağı yukarı seninle aynı nacizane tavsiyem bekle biraz daha ben yaptım hayalet gördüm şimdi kurup duruyom kafamda erken çıkmaz biliyorum ama bi umut bağladım kendi kendime
Birde benim yumurtlama günü ilişki olmadı bir gün önce gece oldu yani cumartesi gece pazar sabah 11 de pikti test ama catlamayı bilmiyorum birde salı günü oldu ilki yani 27 aralık tutarmı bilmiyorum

X