Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben

folbıol kullanıyodum kuzum hep sımdıye kadar 3,4dr um oldu hep onu verdıler.eczacı cok yakın arkadasım o da onu tavsıye edıyor hep
Doktorun neye göre verdi bilmiyorum canım belki sana gereken odur ama normal bir gebe icin fazla folik asit içeriyor normalinden fazla gerekliyse eğer kullanılabilirmiş bir çok kişiden duydum bende bunu

Benim yumurtlama dönemi aynı adet dönemi gibi geçiyor canım. Çok fazla ağrım oluyordu. Bazen yatıyordum ağrıdan Hatta bu yüzden 3 ay doğum kontrol hapı kullandım kullanırken ne yumurtlama dönemi ne adet dönemi ağrım olmadı.

Benimde bat aynı kızlar umarım regl belirtisi değildir bende aynı setleri yasıyorum

Doktor ne dedi canım neden böyle ağrı oluyormuş

Doktor ne dedi canım neden böyle ağrı oluyormuş
Benim oldum olası böyle oluyor. Önceden kist vardı 3 ay önce gittiğimde gayet temiz dedi. Adet dönemlerimde çok ağrılı oluyor malesef. Doktor 6 ay kullan gel demişti ama ben bıraktım bu ay bebek isteği geldi nedense

Doğumda alttan bakarlarken rahmimin çok geride olduğunu söylemişlerdi bununla alakası var mı agrilarin bulmuyorum ama .

Mervenur277 SAT 31 ARALIK BAT 28 OCAK

İnşallah bir sokinti yokturdur çiçeğim sıkıntı stres yapmadan bekle olur mu rabbim bebeğini sana bağışlasın

Bende daha geçen ay gittim doktora bir tane kistim var ama sıkıntı yok dedi doktorum. Daha önce dikkat etmedim mi bilmiyorumki ilk kez böyle oluyor çatlamada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…