Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Laboquick yapicam cnm
Silikte olsa tekrarla yarın cnm çünkü bat tarihine 3 gün var daha seninde çizgi belirginleşirse bebiş var
Ya ama şimdiye kadar belirginleşmesi gerekmiyor muydu bugün 11. Gün çok çok çok silik görmek için kör oldum

Ona güvenme bak geçen ay içinde bi tane testi vardı silik çıktı bende reglimden bir gün önce yapmıştım Eki Görüntüle 3186137
Benim adetime daha çok var ama canım senin attigin bu fotoda pek 2. Çizgi yok gibi ama benimkinde var gibi bilmiyorumki yada ben mi uyduruyorum inanki hiç bilmiyorum bakalım bekleyip görücez 4 gün sonra tekrar yapicam

Kızlar reglime tam 8-9 gün felan var erken ama kasıklarım arada bir sağ arada sol kasıgım agrıyo böle bıkac saniyelik, bugun gece çok ateş bastı,uyuyamadım suanda ise üsüyorum baddaniye altına gırdım bıde sabah burnuma böle poğaça kokusu geldi ama açma oluyo ya susamlı nası canım çekti umarım psikolojik değildir

Sakla bebişin ateşi ölçersin :)

fnd_50 hakkaten cabuk gelmıs kız helal olsun olsun bende de ıkıtane var bazen dogrulama yapıyorum ıkısı arasında ahahahha kankıııı cok sıkıldım bekle bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…