Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mervenur277 beni de yazar mısınız sat 5 Aralık bat bugun yani 2 Ocak 28-29 günde bir regl oluyorum bugun olmam gerekiyor. Nedense hiç olucak gibi hissetmiyorum. 1 haftadır kasıklarımda batmalarım ve mide ağrım var mfk takviyesi kullandık eşimle 3 ay şuan beklemedeyız. Umarım benim bebeğinde beni daha fazla bekletmez

Ilk defa bu ay ovulasyon testine basladim pcos var bende acaba yanlis sekilde mi yapiyorum ilk idrar ve 2. Idrar arasinda 15dk birakiyorum 2. Idrarle yapiyorum henuz yumurtlama gormedim
Vallahi kuzucum bende pek bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla ilk idrar olmasın ve iki üç saat sıvı alımı olmasın

Bende öyle yapmaya çalışıyorum da grip kalıntıları var bende belirtileri aynı gibi ayırt edemiyorum o sebeple acabaa diyip bir test patlattım bugün ama negatif olsa da göstermezdi henüz çok erken
Tabi ilerleyen zamanlarda pozitifi görürsün inşallah
Benim de daha çok yeni farkındayım ama ara sıra karnıma ağrı giriyor kendimi de dinlemiyorum ağrıyı hissediyorum

Kızlar bnım beta 48 idi persembe gunu

Bugun 9 geldi
Kimyasalmı oluyor bu
Kanama mı olcak 1-2 güne
Çok ağrı olur mu
Mervenur277 sen naptın cnm
Çok geçmiş olsun kuzucum evet bir kaç güne kanaman gelir benim kanamam dün başladı iki üç güne sifirlanmis mi diye kan vericem bir de o kadar benim ilk kimyasal çok sancılı geçmişti ama bu normal adet sancım gibiydi inşallah kolay geçirirsin kuzucum

Kızlar yakindan dahada net heyecandan flaş bile acamadim bat günüm yarın 5 gundur lekelenmem var dua edin simdi dr gidiyorum bizde uyuşmazlık olduğu için leke olunca igne yapiyolar asla basima gelmez derdim bu yerleşme kanamasi geldi

Bozma moralini bence dün yumurtladin ve ateş ölçerin bozuk büyük ihtimal çünkü geç saatte yapılan ölçüm daha yüksek çıkar sende tam tersi. Pili de azalmış olabilir. Fazla stress iyi degil biliyorsun bebisler için ovulasyon testi ile eş zamanlı yapmanı tavsiye ederim. Benim ateş de hemen yükselmiyor çatladı mı catlamadi mı stressindense ikisi bir çift dikiş daha iyi gibi. Ama sen bu ay alma testleri belki Eylül topiğine gelirsin gerek kalmaz. Bozma moralini evlatlarımız var çok şükür, kardeşleri zamanını bekliyor sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…