Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ilk gittiğimiz doktor kistik şekilde baya 15 in üstünde yumurta saymıştı.şimdi gittiğimizde doktor 6veya 7 yumurta dedi sanırım.senin kaç gözüküyor canım.
Ben hiç gitmedim.1 ocakta yumurtlama oldu benim.Ama umudum yok 6 aydır denşyoruz pco dan dolayı yumurta kalitesiz oluyor bence.Adeti bekliyorum gidecem bu ay hastaneye artık inşallah

şimdilik ben bir şey hissetmiyorum canım.hakkımızda hayırlısı olur inşallah.güzel haberimizi yazarız umarım buraya
Hadi inşallah kuzum gün gün yaz bana beraber test yapalım. Ben bugün yapıcam ama sadece igne çift çizgi gösteriyormuş ya onu merak ettigimden sende yapmaya karar verince yaz bende seninle yapıyım günümüz hatta saatimiz bile aynı son regl tarihin ne canım

17 aralık canım.tamam mutlaka yazarım.senin ne zaman canım :)

Ben hiç gitmedim.1 ocakta yumurtlama oldu benim.Ama umudum yok 6 aydır denşyoruz pco dan dolayı yumurta kalitesiz oluyor bence.Adeti bekliyorum gidecem bu ay hastaneye artık inşallah
evet bize de aynısını demişlerdi pco dan dolayı çok yumurta olduğu için gelişemiyormuş.hakkımızda hayırlısı olur inşallah.4 aydır inofolic kombi kullanıyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…