Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar yakindan dahada net heyecandan flaş bile acamadim bat günüm yarın 5 gundur lekelenmem var dua edin simdi dr gidiyorum bizde uyuşmazlık olduğu için leke olunca igne yapiyolar asla basima gelmez derdim bu yerleşme kanamasi geldi
Guzel haberler alırsın ınsallah tatlım🙏🙏🧿

Bu sabah yuruyus yaparken sag kalcamda batma hissettim bacagima vurdu. Takvime gore yarin ovulasyon gorunuyor, LH de hala bir hareketlenme yok. Akinti da artmaya basladi ama maksimum 2 mm uzuyor. Bu ay bir garip seyir halinde vucudum anlamadim.

Kuzular biz bugün eşimle urolojiye gittik sanırım kimyasal olması bu yüzden solde varikosel tekrar nuksetmis sağda da yeni başlıyormuş yarın çift taraflı ameliyat olacak sanırım 6 ay sonra sonuç aliniyormus belli ki ben bı yarım sene daha bekleyeceğim ve ateş takibi falan yapmayacağım bir süre dualarinizi eksik etmeyin 🤗 imagination forever imagination forever Tikabasa Tikabasa pozitifbiri pozitifbiri T TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 Sirius2023 Sirius2023 melegim can melegim can savascii savascii bebekheyecani bebekheyecani ve diğer güzellerim🌹🙏🏻
Geçmiş olsun canım önce sağlık tabiki 🤲🏻

Kuzular biz bugün eşimle urolojiye gittik sanırım kimyasal olması bu yüzden solde varikosel tekrar nuksetmis sağda da yeni başlıyormuş yarın çift taraflı ameliyat olacak sanırım 6 ay sonra sonuç aliniyormus belli ki ben bı yarım sene daha bekleyeceğim ve ateş takibi falan yapmayacağım bir süre dualarinizi eksik etmeyin 🤗 imagination forever imagination forever Tikabasa Tikabasa pozitifbiri pozitifbiri T TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 Sirius2023 Sirius2023 melegim can melegim can savascii savascii bebekheyecani bebekheyecani ve diğer güzellerim🌹🙏🏻
Allah yardımcınız olsun kuzum inşallah rabbim en kısa zamanda şifa verir ve bebişinize kavuşursunuz 😍🤲🏻

Çok teşekkür ederim bir şey daha soracaktım geçen hafta smear yaptırdım tam yumurtamın çatladığı gündü inflamasyon yazıyor bu gebeliğe engel olur mu bu ayda boşa mı gitti acaba 🤦🏻‍♀️😞
Hiç bir fikrim yok canım daha önce smear vermedim🤷

Benim eşimde aynı çift taraflı varıkosel ameliyatı oldu sperm sayımız bayagı düşüktü 10 ay oldu ameliyat olalı sizin sperm sayınız kaç acaba

Allah güzel sonuçlar göstersin Amin🤲🥰

X