2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ya onu hiç sormadım ultrason görüntüsünü almayida unuttum heyecandan aklıma gelmedi sadce kesen 5 haftalik ile uyumlu dedi 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleriz
İnsan heyecanlanıyor bana da 2 hafta sonra gel dedi 😁ben ilk haftamı doldurdum bugun itibariyle haftaya cuma kontrol bebek goruntusu icin ama insallah dayanabilirim

Kızlar hangi folik asit iyi hangisini kullanıyorsunuz ?
Ben önceden folidoce kullanıyordum ama doğal içerikli arayışına girdim. Bir süre solgar kullandım B12+folikasit, şimdi de folidays kullanıyorum. En temiz içerikli olarak bunu buldum bitkisel bazlı 💫⭐️ ne kadar sentetikten kimyasaldan uzak durursak o kadar iyi düşüncesindeyim😇

Ben önceden folidoce kullanıyordum ama doğal içerikli arayışına girdim. Bir süre solgar kullandım B12+folikasit, şimdi de folidays kullanıyorum. En temiz içerikli olarak bunu buldum bitkisel bazlı 💫⭐️ ne kadar sentetikten kimyasaldan uzak durursak o kadar iyi düşüncesindeyim😇
Aynen bende onun arayış içindeyim evde var folbiol ama çok yüksek doz yani yan etki de yapsbilir bu kadar büyük doz ilaç

Hanimlar bende dün adete 2 gun kala 103 beta degeriyle ogrendim gebeligimi.. kese 5.hafta kalp 6 diye biliyorum.sizlerde nsl oldu..
Canım bence acele etme. Aslında hafta olarak değil fe kese 3000 değer üstünde gözüküyor karından.

Ben 6+0 da kalp duymadım mesela, erken gidersen boş gebelik mi şöyle böyle bissürü stres. Bebeği görürsen bu sefer kalbi atacak mı stresi 😂 bence 6+5 e kadar sabret gittiğinde hepsini gör ❤️

Kızlar kızlarrr kesenin icinde kucuk bi nokta var o bebek mi yoska
20220513_105536.jpg

Canım bence acele etme. Aslında hafta olarak değil fe kese 3000 değer üstünde gözüküyor karından.

Ben 6+0 da kalp duymadım mesela, erken gidersen boş gebelik mi şöyle böyle bissürü stres. Bebeği görürsen bu sefer kalbi atacak mı stresi 😂 bence 6+5 e kadar sabret gittiğinde hepsini gör ❤️
Canim sabredebilmek ayri mesele oda var tabi de. Bide sey var kanama alani vs var ise progestan kullaniyor ya ona gec kalmak istemiyorum..bilemedim valla senin dedigine göre 2 hfta sonra gitmeliyim

Kaç haftalık canım keseyi ne zaman görülüyor uygulamaya göre benim 4 haftalık ama dün kan verdim 13.29 sonuç çıktı geç döllenme sanırım benimki. Gitsem görürler mi yoksa bekleyeyim mi
Canim ben 5+6 da gördüm ama görmek yetmedi bu sefer de kesem küçük mü diye dert ettim 😂 benim bakıldığı gün 5000di degerim buna rağmen vajinal ultrason ile görüldü. 3000 üzeri olmadan kese görünmüyormus canım. 5000de bile 4mm cik kese gördü

X