2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benimde bir düşüğüm olduğu için bende coraspin kullanıyorum ve bana da test yapılmadı bir yandan korkuyorum aslında test yapılmadan verilmesine umarım kötü birsey olmaz
Coraspirin kullanan cok sanriim bu donem. Kac mg kullanıyorsunuz.
Benimde dusugum ve kimyasalim var. Bu ay klomen kullandım. Doktor mutlaka hamolelik öncesinden aspirin içmemi soyledi aybi folik asit gibi.ama test falanda yapılmadan soyledi bunu.
Insallah bende gebelik haberimi alirim ve ocak annelerine dahil olurum :)

Coraspirin kullanan cok sanriim bu donem. Kac mg kullanıyorsunuz.
Benimde dusugum ve kimyasalim var. Bu ay klomen kullandım. Doktor mutlaka hamolelik öncesinden aspirin içmemi soyledi aybi folik asit gibi.ama test falanda yapılmadan soyledi bunu.
Insallah bende gebelik haberimi alirim ve ocak annelerine dahil olurum :)
Ben ecopirin 100 kullanıyorum canim

Ben yedinci haftada gitmeyi planlıyorum kadın doğum doktoruna . Nasıl olur .
Folik asit kullanmaya başladınız mı? Ben dün gittim mesela rahim duvarına baktı, folik asit başlattı kilo takibine başlıyor yiyebileceğin yiyemeyeceğim şeyler için uyarı da bulunuyor bu bile güzel destek 🥰 beni de listeye eklemeyi unutmuşlar herhal 😜

Yaşım 39.
3. Çocuğum olacak inşallah hayırlısı ile🧿
21 Nisan son adet tarihim. Umarım hamileyimdir. Test alsam çıkar mı bilmiyorum çok yoğun çalışıyorum kan verecek zamanım yok idrarda çıkması için beklenen adet günüme yaklaşmam lazım.
Hamile olduğumu umarak avunuyorum şimdilik.
İnternet hesaplaması ile 27 Ocak beklenen doğum tarihi diyor. İlk bebeğim 1 ay ikincisi 15 gün erken doğmuştu. Bakalım hamileyimim? Bakalım bu sefer nasıl bir hikayem olacak
Ne güzel 3 çocuk şunu doğursam ben de hemen istiyorum 2 yi

Merhaba arkadaşlar 🙋‍♀️ Ben de katıldım aranıza 🥰
Zorlu bir süreçle geldim buralara 🥹🤲 Tüp bebek tedavisiyle hamileyim İnşallah 🧿🥹🤲
Keseyi gördük çok şükür , 19 Mayısta da Allahın izniyle bebeği göreceğiz 🫶🏼❤️ Dualarınızı eksik etmeyin ❤️🧿
Hayırlı olsun kuzum sağlıkla kucağımıza alalım 🖤

Merhaba, hamileliği tescillenenler sağlıkla alsın kucağına inşallah bebeklerini. Bekleyenlerde istedikleri haberi alsınlar inşallah.
Ben 2016 Mayıs ve 2018 Haziran annesi oldum. Şimdide nasip olursa 2023 Ocak annesi olacağım. Adet tarihimden 2gun önce evde testim pozitif çıktı. Bugün 4gun geçti adetimden kan verdim yarın sonucu alacağım. Sonucumda onaylanırsa belgeli katılırım aranıza inşallah 🙂

X