2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar sanırım bende aranıza katıldım bat 1 agustostu 15 aydır olmadı gebelik 3 çatlatma iğnesi başarısız mfk ürünleriyle 3. Aydan sonra kaldım kan vermeye gidicem yarın insallah
Haziran grubundan tanıyorum seni ve burda gördüğüm için çook mutlu oldum 🥰 kan sonucun için heyecanlıyım umarım çok güzel bir değerle bizimle de paylaşırsın. 🙏

Haziran grubundan tanıyorum seni ve burda gördüğüm için çook mutlu oldum 🥰 kan sonucun için heyecanlıyım umarım çok güzel bir değerle bizimle de paylaşırsın. 🙏
Ocaktan beri geziyordum valla 😂 sagol canım benim yarın veririm yarın bata 1 kala oluyor saglıklı gebeliklerimiz olsun ins

Ocaktan beri geziyordum valla 😂 sagol canım benim yarın veririm yarın bata 1 kala oluyor saglıklı gebeliklerimiz olsun ins
Ben de yarın vermeye karar verdim
Çarşamba da vereceğim sağlık ocağından randevu aldım. Diğer gereken testleri de yaptıracağım inşallah Çarşamba günü. Çok heyecanlıyım yarın için

Kızlar kan verdm uygulamalara göre suan 3 haftalık 6 günlük yazıyo kaç gelir sizce kan yarın daha yeni bat günüm bu arada

Kızlar kan verdm uygulamalara göre suan 3 haftalık 6 günlük yazıyo kaç gelir sizce kan yarın daha yeni bat günüm bu arada
Hiic belli olmuyor ya herkesin ki o kadar farklı ki, doktorlarda beta aralığı cok geniş diyorlar, o yüzden önemli olan artış, cok farklı bir sonuç gelmediği sürece kac geldiğine hic takılma 🌸

Kızlar merhaba benim adetim normalde 1 Ağustos fakat ben 29 temmuzda beta hcg 101 çıktı bugün tekrar yaptırdık 201 çıktı 2 günde bir yani sizce düşük mü değer ?

X