2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bende bu ay coraspin kullanmaya başladım 3 doktora gösterdim sonucumu 3 u de farklı bir şey dedi biri pıhtılaşma yok dedi biri gebelikten sonra iğne dedi diğeri öncesinde coraspin sonrasında iğne dedi bende garantiye almak için coraspin kullanmaya başladım benim ilki 6 haftalık düşük oldu ikincisi kimyasal oldu zaten onu seninle aynı ay geçirdik sen benden sonra tekrar kimyasal yaşadın ama ben ondan sonra daha gebelik yaşamadım

Evet cnm anladım
Şehir hastaneleri ücretsiz yapıyor
Aslında dediğin gbi yapılması grekıyor

Bn aslında enfeksiyon ya da yaştan dolayı oldugunu düşündüm ama. Eşiminde sperm testi yok
Dediğim gbi eşim taraftar değil,
Kaldı oyle yaptırmadık

Anladım canım eşler neden sıkıntı çıkarıyor ki ben anlamıyorum benim eşim Allah'tan böyle şeyleri benden çok araştırdığı için daha kendisi diyor yapalım edelim diye çocuk istiyorlarsa bazı şeyleri göze almalılar belki de eşinden kaynaklı böyle yapmayınca insan sorunu da anlamıyor işte inşallah tekrar sağlıklı bir gebeliğin olur kuzum

Kizlar selam.. 8 mayis son adet tarihi.. 21 mayıs pik 22 mayis testte silinme.. test icin erken dimi.. bu ay belirtilerden yana pek umudum yok gerci.normalde ilk gebeligimde acaip gogus hassasiyeti olmustu. Bunda cok az su an.. nolduysa bugun oldu icime bir umut dogdu acaba olabilir mi diye? Bu duygu da nerden geldi bilmiyorum ama neyse normalde cuma test yapar bi bakarim diyordum. Sonra kendimi test yaparken yakaladım negatif tabi ki

Cnm ben 39 yasındayım
Eşim 45
Çok şukur bi evladımız var dıyor
Olursa olur zorlamayalım, Allaha bırakalım dıyor
Eşim normaldede çok gamsız ve rahat bi insan, bnada kızar hep, arastırma, kafanı kurcalama der
Eşim öyle dıyor da bılmıyorkı bn burda tüm gün topik topik gezıyorum

Yumurtdaşım canım arkadasım beraber test yapcaz bılıyosun.
Bnımde çatlama ayın 23ü
Bn c. Tesi yapmayı dusunuyorum
Bugun erken bnce cuma gunu yap testi
Adet agrıların başladımı

Anladım kuzum sağlıkla kavuşursun inşallah

Selamlar, bende dün aşılamayı oldum nihayet progestan karından iğne verdi doktor, dün ki ilk iğneyi acilde vurdurdum bugün itibari ile kendim yapmaya caliscam, daha önce karından iğne ile kullanan var mı ozellikle dikkat etmem gereken vs bişi

Yumurtdaşım canım arkadasım beraber test yapcaz bılıyosun.
Bnımde çatlama ayın 23ü
Bn c. Tesi yapmayı dusunuyorum
Bugun erken bnce cuma gunu yap testi
Adet agrıların başladımı
Canimcimm tabiki biliyorum sen pikten daha sonraki günler catliyor benimki diyince sadece daha gec yaparsin diye dusunmustum. Ama haklisin erken yapmanin da bi anlami yok. Adet agrilari gibi degil de kasiklarda bir agri var ama onu pazar gunu 6 yasinda kızımı kucagimda tasimak zorunda kalmistim. Ona bagladim gibi.. normalde agirlastigi icin pek almiyordum artik kucagima. Insallah guzel sonuclar alırız testlerden

Benim esim de oyle ya.. bir ara ben elimden telefonu birakamiyordum. Surekli sitedeydim. Dalga geciyordu benimle.. sor bakalim simdi napmamiz gerekiyormus diye

Cnm bnde yumurtlamadan beri kasık ve adet agrısı var, ve göğüsler balon gbi.. Tıpkı kımyasallarımdaki gbi
Şimdilik boyleyım bakalım
İnş göbüşlerımız bebiş dolar

Cnm bnde yumurtlamadan beri kasık ve adet agrısı var, ve göğüsler balon gbi.. Tıpkı kımyasallarımdaki gbi
Şimdilik boyleyım bakalım
İnş göbüşlerımız bebiş dolar
Ay hadi insallah o zaman.. belirtiler önemli bence de ya yine de.. sende var gibi tatlim umarim cumartesi guzel haberi verirsin

Eklentiler

• Screenshot_20230530_193539_com.android.gallery3d.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_20230530_193514_com.android.gallery3d.jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 62
Hepsinde görüyorum ben bak bunuda az önce yaptım reglime 4 gün kaldı olsa mutlaka çıkardı bence
Bende iki testinde de hafif gölge görüyorum canım ama pembe olmadıkça pozitif olduğunu düşünmüyorum sende genelde böyle çıktığını söylüyorsun.İnşAllah koyulaşır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…