2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Biliyorum seni sende az şey yaşamadın..eşime hep diyorum ben yaşimız 20 üstünde olsa umrumda olmaz hep denerim sızlamam..ama malesef değerler her sene değişiyor.Sende dondurulmuş embriyon varmı?bende o bile yok..ondan dua edib doğal yolla denicem mecbur..

yaşıyoruz işte kuzum ya,
haklısın bende bu sene 32 oldum,
evet bekliyor dondurulmuşlar bakalım ,bır süre dogal denıycez..
o surece gırmek cok ıstemıyorum hemen..
ınsallahh hıc ummadııgn anda kavusurusun sende yavruna,
Allahım hepımızın yardımcısı olsun

Sıfırdan başlamak çok zor yani aklım almıyor bile..ondan çok büyük konuşmak istemiyorum ama şimdilik doğal denicem.Ben senin yerinde olsa embriyoları genetiklerini yaptırırım..mesela bende kalsaydı edicektim çünkü bende kaliteli embriyoydu pozitif olsa bile kimyasal oldu..ilk defa genetik yaptırmıyorlar embriyo için yoksa edicektim

zor kolay degıl , ama burda tup ıle negatıf olup dogal hamıle kalan cok arkadasım oldu..
ınsallah sende onlardan olursun canım, canı gonulden dua edıyorum..
dondurulmuşlara genetık yapıyorlar ama işte onunda garantısı yok yanı işlem esnasında ölebiliyorlar, ya da hıc bır sorun olmadan devam edenlerde oluyor ama verdıgın ödeme eger sorun olursa çöp olmuş oluyor..
bunun kararını doktorla konusup vermem lazım, ne der ,ücret nedir vs..
bır transfer 20bıne yaklaşmış ,genetik vs cok fazla ödenek çıkacaktır..
birde pgt ve ngs lı enbrıyolardan da sonradan düşükle sonuçlananlar oldu burda ya da kalbi duranlar ..
tamamen nasip, kısmet ..
tabii benım 5aa embıryom mesela tutundu ama mol gebelık oldu.
yanı 5.gun embrıyosuda tamamen saglıklı demek degılmıs..
ınsallah hıc gerek kalmazda dogal olur, saglıkla..aminn

Sağol canım.Zaten Allah her kesin durumunu gücünü görüyor..benim artık ne durumum nede gücüm kaldı..umarım seviniriz bizde.Ama sence eğer ölüyorsa demek genetiği iyi diğilmi sayılmıyormu...genetiği iyi olmayan embriyoyu bize koyuyorlar sonrada bak kucağımıza alamıyoruz yani paran çöp olmuyor aslında yani..tabi ama masraflı..birde ben embriyo glue yönteminide etdim bazen diyorum acaba ondanmı kimyasal oldu..işte hep kafamda sorular bitmiyor.

Nasıl bir ağrın var
Ara ara hissettiğim bi ağri oturunca mesela ağriyi hissediyorum yavaş oturuyorum yürüyüş yapiyoruz bu iki aydır kilo falanda verdim toplamda 7kg verdim sağlıklı besleniyorum mesela yürüyüşlerde hissediyorum bazen oturamiyorım yani baski uygulaniyomş gibi oluyor orya bastiriliyo gibi oluyo

Aa evet cnm pardon tüp bebekti
Özür dilerim
Asıl tüp bebek kımyasal olmamalı
Kaliteli embriyo seçiliyo, kaliteli sperm

Acaba pıhtılaşmamı var cnm
Geriye bu kalıyo sanki
Canım bence de sen pıhtılaşma testi verdin mi baktır istersen ben ikinci kayıptan sonra verdim doktor hem hamilelikten önce hem sonra sulandırıcı kullanmalısın dedi

Canım bence de sen pıhtılaşma testi verdin mi baktır istersen ben ikinci kayıptan sonra verdim doktor hem hamilelikten önce hem sonra sulandırıcı kullanmalısın dedi
Vermedım canım
Eşim istemıyor, maliyetli ve olursada olur dıyor, cok tedavı konusunda isteklı değil

Rahim filmine bıle bi ton laf etti
Bnde önlem amaçlı coraspin başladım

Hamiş olursam doktora sorucam
Değilsem bırakırım coraspini

evet Rabbım yardımcımız olsun canım yaa,
yok dondu ya suan mesela embrıyolar çözüyorlar , parca alıyorlar sonra yıne donduryorlar sonra sonuc cıkınca tekrar çözme ve transfer yanı bır cok ıslemden gecıyor embrıyo , saglıklı ıse bıle sonu kotu olabılıyormus,
ama doktora pgt degılde ngs sorcam bana verdıklerı kagıtta daha kısa surede genetık sonuc veren bır test yazıyordu onu sorcam bakalım .. donma ,çözme fazla yapılmadan doktora danışacagım.
sanmıyorum canım ya embrıyo glue yaptıran arakdasım vardı benım sorun yaşamadı,
ama ıste hepımız bır neden arıyoruz bende neler neler duusndum gunlerce, suan bıraz daha rahatladım

Offf valla bilemedim anladımki tüp bebek zormuş çok zor.İn şa Allah bu defa seninki tutar canım.Belkide doğal kalırız

Kuzum pıhtılaşma için kan vermek ücretli değil ki genetik laboratuvar bölümlerinde ücretsiz yapılıyor 2. Düşükten sonra özellikle kimyasal da olsa her doktor istiyor benim 1 dusukte ben doktora acaba mi demiştim doktor yönlendirme kağıdı vermisti test ver demisti ben vermemiştim ikinci kere kimyasal geçirince vermek istedim bu sefer yine doktorumdan yonelndirme kağıdı istedim gittim kan verdim ücretsiz bir ay sonra sonuç çıktı pıhtılaşma varmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…