2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yok alttaki awox muydu ne erken gebelik almıştım onu yaptım üstteki innovita. Hata var mıdır acaba ben de şimdi bilemedim 2 gün sonra sabah tekrar yapmayı düşünüyorum ilk idrarı bilerek koşup yaptım ki test yapmayayım sonra dayanamadım yine normalle yaptım 😂 acaba yumurta çatladı da lh testi mi geç gösterdi
canım ben iki ay innovita kullandım hiç silik bile cıkmadı kurumada cıkmadı o yüzden kesin hamişsin sağlıkla gelsin

Zaten bir öncekinde o kadar kan vermiştim ki kollarım morarmıştı ondan evde test yapıp haftaya kan veririm benim doktor karından görmek için 6bini beklemek lazım demişti aletinden dolayı galiba ondan daha 2 haftayı bulur. Sayenizde hamile olduğuma inanıp şimdi plana başladım ama inş doğrudur 😅
doğru doğru ben inanıyorum günden güne koyulaşır inşAllah :)

Testte koyu görüp öyle ver canım beklemek zor ama öğrenip beklemek daha stresli oluyor. Ben kan verme bekle diyenleri hiç anlamayıp koşup vermiştim ama tecrübe konuşuyormuş 😃
Aslında regl belirtilerim başladı ondan dolayı biraz gidip vereyim diyorum 😂😂 reglime de var daha düzensiz olduğu için 35-40 günde oluyorum bir de progestan kullanıyorum mahvetti beni

Testte koyu görüp öyle ver canım beklemek zor ama öğrenip beklemek daha stresli oluyor. Ben kan verme bekle diyenleri hiç anlamayıp koşup vermiştim ama tecrübe konuşuyormuş 😃
Evet erken kan verenler konuşuyor burda😄😄
Cnm bnce 20 mayısta çatlamış
Bugun 10. Gun olabılır
Emin olmak için yarın da baska bi testle yap
Bak sana atım bnde aralık tablomu
O ay hamiş kaldım, 9 gun pik gozukuyor

Eklentiler

• IMG_20230117_124009.jpg
    IMG_20230117_124009.jpg
    132,4 KB · Görüntüleme: 53
Evet erken kan verenler konuşuyor burda😄😄
Cnm bnce 20 mayısta çatlamış
Bugun 10. Gun olabılır
Emin olmak için yarın da baska bi testle yap
Bak sana atım bnde aralık tablomu
O ay hamiş kaldım, 9 gun pik gozukuyor
Aaa o sen misin benim de 3 gün pik kalınca korkup buradan arattırmıştım senin konuşman çıkmıştı karşıma hatta. Belki de 10.gündür bugün dediğin gibi

Bnimde 21 ve 22si pikti 23 çatlama
ya yumurtlama sonraki dönemi iyi değerlendirmiyorum ki :KK43: (eşimle birlikte olduk yumurtlama zamanı ama) çalıştığım için yatarak geçiremiyorum sigara içmeyi bıraktım ama ister istemez kahve tüketiyorum falan valla böyle yapınca da vicdanım sızlıyor :KK43:

Ben zor hamile kalıyorum ilkte mfk kullanarak kaldım sonrada yine aldım aylarca kullandım ama olmadı.Şimdide düşünüyorum hiçbir şey yapmadan hamile kalmak zor olucak benim için
çok gecmıs olsun canım,
işte bazen ne yaparsak yapalım nasıp degıl ıse olmuyor ama bunlar zorlukların bır merdıvenı ıllakı saglıkla bır gun olacak ınanıyorum Rabbım buyuktur,
benımde asılam ıle bır kımyasal, dogal bır dıs gebelık, tup bebek ıle bır mol gebelık kurtajım var ,
kurtaj olalı 3ay oldu yenı yenı kendıme gelıyorum, ama umudum tam.
Rabbım saglıkla kolaylıkla nasıp etsın hepımıze,
sende umudunu kaybetme ne olmaz denenler oluyor yeter ki nasip etsin Allahım

X