2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İnşallah olmuştur oluyyor öyle bak kayınvalidem on yıl olmamış hep doktor a gitmiş vs en son bir otun buharına oturmuş öncesi de belini çektirmiş göbeğini vs kadın masaj yapmış o ay gebe kalmış on yıl sonra ilk defa

merhabalar beni de eklermisiniz SAT: 15 mayıs BAT:12 Haziran
bir kızım var 5 yaşında ikinci gebelik düşünüyorum 30 yaşındayım 22 martta rahim için büyük bir myom sebebi ile histeroskopi oldum. muayene sırasında doktorum yumurtalıklarımı begenmedi ve 2. çocuk düşünüyorsam histeroskopi sonrası 2. ay bitiminde hemen gebelik için çalışmalara başlamamı söylemişti. amh degerim 0.11 çıktı.

İnşAllah sağlıkla nasip olur ikinci çocuğun canım

Dediğini bel çekmesi olarak burada da çok yaparlar faydası olduğuna inanılır ne kadar doğru bilmiyorum İnşAllah sana uğurlu gelir
valla canım annem cok ısrar etki bi çok kişi ondan sonra hamile kalmış bizde denedik artık ugurlu gelir gelmezmi bilmiyorum rabbim ne zaman nasip ederse bişey vesile olurmuş sen ne durumdasın canım

işte bazı şeyler vesile oluyor canım gercekten alternatıf tıpta cok örnek var umarım öyle olur

Bende napim cuma günü bat günüm onu bekliyorum.Kendimce belirti buluyorum sonrada saçmalama her ay buluyorsun bu belirtileri diyorum yarın test yapcam regl olursamda klomen ve çatlatma iğnesi istiycem doktordan
Persembe, cuma ve c. Tesi testlerle dolacak burası
Bugunlerde test yapacak arkadaş çok bnde dahil
Hadi inşallah guzel haberler

valla canım annem cok ısrar etki bi çok kişi ondan sonra hamile kalmış bizde denedik artık ugurlu gelir gelmezmi bilmiyorum rabbim ne zaman nasip ederse bişey vesile olurmuş sen ne durumdasın canım
İyi geleceğine inanıyorum Yakında güzel haberini alırız İnşAllah
Bende bat günümü bekliyorum canım az kaldı cuma günü. Bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…