2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kızlar merhaba yine ben geldim. Benim karnım da hala ara ara adet olacakmış gibi ağrı var bugün de kahverengi lekelenme oldu hala devam eden ara ara ama sadece peçeteye gelen bir lekelenme sizce ne yapmam lazım hasteneye gitmeliniyim karnım da devamlı bir baskı şişkinlik var ilk hamileliğim birşey bilmiyorum maalesef

Kızlar merhaba yine ben geldim. Benim karnım da hala ara ara adet olacakmış gibi ağrı var bugün de kahverengi lekelenme oldu hala devam eden ara ara ama sadece peçeteye gelen bir lekelenme sizce ne yapmam lazım hasteneye gitmeliniyim karnım da devamlı bir baskı şişkinlik var ilk hamileliğim birşey bilmiyorum maalesef
Sizinle aynı durumdayız sanırım benim de sat 1 Mayıs dün test yaptım pozitif çıktı ama bugün akşam kahverengi lekelenme başladı

Allah yardımcın olsun inşallah çok fazla migren atağı yaşamazsın beni o mahvetmişti. Ne demek ne mutlu bana rahatlattıysam 🌸 ama öyle o sancılar normal çünkü normalde adet olman gereken zamanlar ama olmuyorsun çünkü yerleşme sancıları oluyor doktor da normal öyle demişti ♥️
Bugün değerim 104 olmuş 70 den ara da 4 gün var değer düşük mü sizce 🥺

Canım bende 5 haftalığım. Hafif bulantı var midem karışık gibi... Ama bu benim 3. Hamileliğim ilkte ne zaman başladı hiç hatırlamıyorum ama beni zorlamamıştı. Hamile olduğumu bilecek kadar kusmuştum. Oğlumda 7. Haftadan sonra 25. Haftaya kadar ne yediysem kusmuştum... Bunda bakalım nasıl olacak... Sağlıkla gelsinler hepsi geçer🤲🤲
Amin inşallah değerim 104 çıktı 4 gün önce 70 di düşük bir değer mi çok korkuyorum 🥺

X