2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hamiş anneler kuruntu yapıyor olabilirim ama ben konuşurken bile nefes nefese kalıyorum bu Belirtiye girer mi?

Evet aynıyız Belim de çok ağrı yok henüz pazartesi 5 hafta kendi hesaplarıma göre siz ne kadar olarak tahmin ediyorsunuz ve bulantı gibi belirtileriniz varmı bende yok şaşırıyorum
Canım bende 5 haftalığım. Hafif bulantı var midem karışık gibi... Ama bu benim 3. Hamileliğim ilkte ne zaman başladı hiç hatırlamıyorum ama beni zorlamamıştı. Hamile olduğumu bilecek kadar kusmuştum. Oğlumda 7. Haftadan sonra 25. Haftaya kadar ne yediysem kusmuştum... Bunda bakalım nasıl olacak... Sağlıkla gelsinler hepsi geçer

Tasu cnm
İlk testinden sonra hiç koyulaşmaya baktın mı köyden gelınce

Kızlar buda lh testim gayet silik

Eklentiler

• Screenshot_20230528_182403_com.android.gallery3d.jpg
    21,4 KB · Görüntüleme: 78
Evet benimde migren sorunum var be 1 haftadır şiddetlenen baş ağrılarım umarım herşey yolundadır teşekkür ederim rahatlattınız
Allah yardımcın olsun inşallah çok fazla migren atağı yaşamazsın beni o mahvetmişti. Ne demek ne mutlu bana rahatlattıysam ama öyle o sancılar normal çünkü normalde adet olman gereken zamanlar ama olmuyorsun çünkü yerleşme sancıları oluyor doktor da normal öyle demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…