2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bilmiyordum canım iyi bir doktorla görüşmem lazımdı randevu da bulamadım. Bu süreçte zaten yine geciktim ovu testi de koyu çizgi . Nolcak bilmiyorum
Bence eğer gebe çıkarsan git hemen kanına baksınlar gerekirse aspirin istersin sıkıntı yapma inşallah bu seferki sağlıcakla olur

Kızlar düşük yapıyorum beynimden vurulmusa döndüm 7 haftalikti tam bugün. Yolculuk mu, iye için kullandığım antibiyotik mi, guatr mi, kan uyuşmazlığı mi böyle yaptı bilmiyorum. Ama çok değişik hissediyorum gecenin bu saatinde. Beta 4000 çıktı. İnşaallah kendiliğinden düşer de sıkıntı olmaz

ben de kimyasal gecirdikten sonraki ay hamile kaldimm

Lutfen uzulme bebek yerini hazirlarmis ben de aynisini yasadim sonraki ay hemen hamile kaldim canim en onemlisi senin sagligin ilk 12 haftadan once aslinda iliski onermiyor doktorlar. Benim doktorum serbest dedi ama her ihtimale karsi iliski yasamiyorum kizlar siz de 3 ay icin en azindan yasamayin

Nasıl yani önlemiyorlar mı ilaç vermedi mi bebeğe bakmadılar mı

Çok üzüldüm canım,sabah yınede doktora gıt..belkı hala bır umut vardır..

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm bende tam 7 haftalıktı kanamam oldugunda gitmiştim betam 4000 çıkmıştı düşük yaptım. Allahım saglıklı hamilelikler nasip etsin inşallah canım

Geçmiş olsun canım çok üzüldüm bende tam 7 haftalıktı kanamam oldugunda gitmiştim betam 4000 çıkmıştı düşük yaptım. Allahım saglıklı hamilelikler nasip etsin inşallah canım
Gözlerim patladı ağlamaktan keşke gelmeseydim evimde otursaydim belki bişey olmazdı. İnşaallah kenliginden düşer canım da kürtaj olmaz

M muhendishanim98 nasılsın canım üzülme demek anlamsız bılıyorum,üzüleceksın ama bu sürecte gececek bunu bil,saglıksız gebelık dusuyor dıyor doktorlar belkı de saglıksızdı hayırlısı boyleydı..Allah saglıklı bebekler nasıp eylesın sanadoktora gottıgınde yaz bızlerede.yanındayız bunu da bil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…