2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ay canım sana cok sevindim bazen okuyordum mesajlarını aklımda kalmıstın umut oldunn allah tamamına erdirsin bizede dua et kuzum

Ay canım sana cok sevindim bazen okuyordum mesajlarını aklımda kalmıstın umut oldunn allah tamamına erdirsin bizede dua et kuzum
Hayırlı ugurlu olsun canım cok sevındım senın adına belirtilerın nelerdı benım bata 7 gun var cok acıkıyorum gaz var kasıkta batma var şişkinlik var uyku hali var goguste hassasıyet basladı bıgun akıntım beyaz geldı bı ara sımdıde sık sık gelıyor sende neler oldu

Yanlıs alıntıladın canım ben hamile degilim ama insallah kalırız

Ayy varya yemin ederim kendim hamile kalsam bu kadar mutlu olmazdım ayy maşallah ya varya valla utanmasam kalkıp halay çekicem çok sevindim inşallah sağ salim kucağına alırsın

Kızlar benimde diger aylardan tek fark böyle kasıklarıma cok hafif biseyler girip cıkıyor ama cok tatlı bi his anlatabilsem keske ama mesela adetren önce akıntım gelir sarımtırak krem gibi o geldi bas agrım var mesela gögüslerim sis degil yani diger aylardan tek farkım iki üc saniyelik o batıp cıkmalar ama adet belirtilerim cogunlukta oldugu icin bilemiyorum

Kız o zaman gel çekek halayAllah hep sevindirsin seni canım.Hamiş kalın birlikte büyütek ya
Yok sen yerimde otur ben senin yerine çekerim canım benim sen kalkma Allah korusun bebek doğana kadar yat uyu dinlen hatta ben gelim sana hizmet edeyim valla bende bu ay umutluyum haftaya belki aşılama yapılır eğer yumurtalarım büyüdüyse dua et bize de bu arada gerçekten çok dikkat et bizim akraba yıllarca çocuğu olmadı tüp bebek yaptı oda düştü gözünü sevim stres yapma

Hayırlı ugurlu olsun canım benım benım bata 7 gun var doktor bana 4-5 yumurtan var dedı bu ay bende asırı derece yeme ıstedgı aclık var ıykusuzluk ve karnımda gaz var sag ve sol kasıgımda ara ara batma oluyor akıntım beyaz süt gıbı geldı dun bugunde goguslerımde hassasıyet basladı senın belırtılerın nelerdı

Sağolasın kuzum iyiki varsınızAllah nasip eder aşılamayla hamiş olursun canımHep duamdasınız Allah gönlünüze göre vericek emin olun.Evet bende düşükten korkuyorum kendimi stresten uzak tutucam

yaa günün en güzel haberiii, kuzum tebrik ederim, sağ salim kucağına alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…