2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Normalde dayanamam ama yanıma test almazsam mecbur dayanırım 😂 bayramda günümü mahvetmek istemiyorum ya dönüşte göreyim sonucu diyorum ☺️
Almayın bence de ya var mı yok mu dıye reglyi beklemek kolay da erken test yapıp negatıfı görünce stresi cok zor pozıtıfse bile stres mahvediyor. Bende cok zor tutuyorum kendımı sat 3 haziran

Iki tanesi ovulasyon bir tanesi hcg testi. Dun ovulasyon kipkirmizi olunca bugun hcg yaptm

Eklentiler

• IMG_20230623_091118.jpg
    IMG_20230623_091118.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 59
ay ne sabırlısın bügun bat günün belirti varmı
Hayır yok kuzum göğsüm davul gibi olurdu o da şiş değil. Negatif görmek istemediğim için almadım test. Dün yoldan döndüm hatta üzülürüm şimdi almayayım test dedim gece rüyamda hamile olduğumu gördüm. Rabbim işte üzülme kulum nasip edicem diyor. Belki bugün belki yarın.

Almayın bence de ya var mı yok mu dıye reglyi beklemek kolay da erken test yapıp negatıfı görünce stresi cok zor pozıtıfse bile stres mahvediyor. Bende cok zor tutuyorum kendımı sat 3 haziran
Benim de sat 3 Haziran bat 5 Temmuz ☺️ En erken 3 temmuzda test yaparım zaten varsa çıkar o zaman. Bayramda da negatifse modumu düşürmek istemiyorum

Hayır yok kuzum göğsüm davul gibi olurdu o da şiş değil. Negatif görmek istemediğim için almadım test. Dün yoldan döndüm hatta üzülürüm şimdi almayayım test dedim gece rüyamda hamile olduğumu gördüm. Rabbim işte üzülme kulum nasip edicem diyor. Belki bugün belki yarın.
Ben de çok yakın olduğuna inanıyorum ☺️Hem zaten daha birkaç aydır deniyorsunuz.İnşAllah bu ay olmazsa temmuzda hamile kalırsın hayırlısıyla 😍

X