2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

melisaa93 canım nasıl gidiyor var mı belirti bişey benim koltuk altlarım ve gögüslerimin yanlarında ağrı var ve aşırı sıcak hissediyorum kendimi bacaklarımdada adet olacak gibi sızlama bar daha 4 gün geçti yumurtlama üstünden

İnşAllah sana da nasip olmultur canım

Yaa ne güzel belirtiler bunlar İnşAllah güzel sonuca götürür seni ben daha 1.gündeyim normalim yani daha bir değişiklik yok

Yaa ne güzel belirtiler bunlar İnşAllah güzel sonuca götürür seni ben daha 1.gündeyim normalim yani daha bir değişiklik yok
Genitalımm sızlıyor adet olcaksam olayım olmayacaksam görelim valla daral geldi ha kocama mesaj attım belki geç gelirde eczaneye giderim diye erken gelcekmiş kapının önünde görüyor nasıl gideyim eczaneye

Kızlar benim regl gelmedi haftasonu gelir diye tahmin ediyorum, hiç regl belirtisi de yok. Testlerim de negatifti. Kaşlarımı,kirpiklerimi boyamak istiyorum sıkıntı olur mu sizcee? Hiç hamile gibi de hissetmiyorum varsa da sıkıntı yaratır mı

Kirpikleri nasıl boyayacaksın ben orada kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…