2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kankiler sabah yumurtlama ağrısı yaşadım, öğleden sonra test yaptım yine pik ama dünkünden bir tık daha az koyu. Çatlama olmuştur dimi?

Eklentiler

• 32149D36-9708-4A3E-B013-C9468194A979.jpeg
    32149D36-9708-4A3E-B013-C9468194A979.jpeg
    185,6 KB · Görüntüleme: 66
Evet canım eşimden gıcık aldım 3 gün sonra gönlümü aldı barıştık 😂😂 bu ay boş geçiyoruz zaten tatlım adet olunca gidicem doktorum ne tavsiye edecek bilmiyorum 🤔
Oluyor ya öyle arada. Kışın benim hormonlara bişi oldu galiba eşime aşırı sinirlendim. tuzu karabiber şişesine, karabiberi tuz şişesine koydu diye yeri göğü inlettim, sen nasıl sorumluluk alcaksın da baba olacaksın da djskfhldjgjşhkş

Kızlar eczacıya gebelik planlıyorum hangi takviyeyi önerirsiniz dedim Elenetal 1 verdi bana. Hamile kaldığında da Elenetal 2’yi vericem dedi ay nası olumlu konuştu🥰 ben imom omega kullanıyodum bitmişti bu ondan daha iyi dedi aranızda bilen duyan kullanan var mı 🥰
Elenatal 1 ben kullanıyorum memnunum🥰

Kızlar ya hekimler sıkıntı yok diyor ama bilirsiniz annelerimiz büyükler falan hep ilk 3 ay/12hafta çok dikkat edin derler. Yani ilişki olsun yolculuk olsun her konuda. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Kızlar hormon sonuçlarıma bakar mısınız nasıl sizce durum ben hiç anlamıyorum, doktorla da yarın görüşücem merak ettim

Eklentiler

• IMG_2716.png
    IMG_2716.png
    99,1 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar ya hekimler sıkıntı yok diyor ama bilirsiniz annelerimiz büyükler falan hep ilk 3 ay/12hafta çok dikkat edin derler. Yani ilişki olsun yolculuk olsun her konuda. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
benim doktorum da ilk ve son 3 ay ilişki olmasın demişti canım. ağır kaldırma, uzanma, halıyı ayağınla çekerek düzeltme bile dediler :)

Aynen öyle kadınlar içgüdüsel olarak bebek ister erkekler bedel ödedikçe hayatında yer verir. Kendimden örnek vereyim.Eşimle evliliğimizin 3 yılında hiç istemedik çocuk sahibi olmayı sonra bir deneyelim dedik doktor kontrolünde ilk ay hamile kaldım.Benim varlığını öğrendiğim an hayatım değişti resmen yörüngem kaydı ama eşimin algılaması çok daha uzun sürdü. Hareketlerini hissettiğimizde, dokunduğunda bebeğimizle bağ kurmaya başladı.Hatta bir keresinde karnımı öperken ağzına sert bir tekme yemişti şok olmuştu.Tabi sonumuz mutlu bitmedi eşim kucağına aldı ben alamadım. O duyguyu tattığı için artık eskisi gibi değil o da istiyor tekrar bebeğimiz olsun. ☺️ Bunları yaşamamış olsaydık eşimde olsa da olur olmasa da düşüncesindeydi
Zorluğun sonunda kolaylık vardır derler.. çok çok güzel günler seni ve eşini bekliyor tatlı bebişinle inşallah 🥰 çokta iyi anne baba olursunuz 🫶
14 Haziran 139 çıktı
19 haziranda sağlık ocağı baktı ama bin üstü değer yazmış bin mi iki bin mi kaç belli değil sağlık ocakları max 1000 ölçüm yapıyormuş
Bugün 20 Haziran 4bin li çıkmış
Kafam karıştı benim de
Bu arada önce sol Yumurtaya baktı burdan yumurtlamışsın dedi aaa hayır dedim sağdan yumurta vardı çok şaşırdı o da sağa baktı evet burdan dedi ama ikisinde de olma ihtimali var gibi oldu sanırım solda da gelişmiş olabilir İnofolic mi yaptı bilemedim 🤷🏼‍♀️
İikiz mi olacak yoksa ayyyy 😍

Zorluğun sonunda kolaylık vardır derler.. çok çok güzel günler seni ve eşini bekliyor tatlı bebişinle inşallah 🥰 çokta iyi anne baba olursunuz 🫶

İikiz mi olacak yoksa ayyyy 😍
öyle gerçekten canım bunu düşünerek ayakta kaldık :) zor günleri geride bıraktık bugünümüze çok şükür :)

X