2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

melegim can melegim can bebeğim senin ateş de baya inişli çıkışlı sen doktor kontrolüne gidiyor musun
Kuzum ben bu ay 21 günlük adet düzenleyici ilaç kullanıyorum ara verdi doktorum bebek işine ben ateşi öylesine ölçüyoruç yumurtlama olacak mı bakim diye içtigim ilaç yumurtlamayı baskılıyormuş bugün ölçmedim dügünümüz var yogunum giremiyorum pek. Zaten çocuk işinden vazgeçtim haketmiyor eşim

Şimdi size bişey sorcamm kuzular.ben daha once hsh cekıldıgım ay hamıle kalmıstım.hıcbısey cıkmamıstı temızdı ama demekkı bı etkısı oldugu aşikar.acaba dıyorum yolları temızlıyor ya ondan sperm rahatca ılerlıyormu.hsg cekılmeden bu yolları temızlemenın bı yolu yokmudur yaa😊😊
Ay keşke olsa öyle bir şey 🤲🏻

Kuzum ben bu ay 21 günlük adet düzenleyici ilaç kullanıyorum ara verdi doktorum bebek işine ben ateşi öylesine ölçüyoruç yumurtlama olacak mı bakim diye içtigim ilaç yumurtlamayı baskılıyormuş bugün ölçmedim dügünümüz var yogunum giremiyorum pek. Zaten çocuk işinden vazgeçtim haketmiyor eşim
Hayırdır kuzum bir sıkıntınız mi oldu aranızda sıkma canını güzelim benim 🦋😘

kızlar 3 gündür testlerim böyle çıkıyor ama sanki koyulaşma yok gibi, sizce gebelik var mı
Pazartesi kan vereceğim inşallah

Eklentiler

• IMG_0265.jpeg
    IMG_0265.jpeg
    115,2 KB · Görüntüleme: 92
Benim kanamam oldu.. az önce inanılmaz bir ağrı başladı lavaboya gittim koyu renkte kanama geldi. Bu ay vücudum o kadar değişik ki bildiğim her şeyi unutturdu bana. Ağrı geldiği an kan gelmezdi asla, birkaç gün süründürürdü. Üstelik bi önceki reglimin daha 22.günündeyim. 28 günde bir olan reglim asla şaşmazdı. Şok içindeyim mutsuzum bütün umutlarım tükendi karman çormanım..

Benim kanamam oldu.. az önce inanılmaz bir ağrı başladı lavaboya gittim koyu renkte kanama geldi. Bu ay vücudum o kadar değişik ki bildiğim her şeyi unutturdu bana. Ağrı geldiği an kan gelmezdi asla, birkaç gün süründürürdü. Üstelik bi önceki reglimin daha 22.günündeyim. 28 günde bir olan reglim asla şaşmazdı. Şok içindeyim mutsuzum bütün umutlarım tükendi karman çormanım..
Regl geldiğinde hormonlarımız tavan yapıyor, şu anda ne hissediyorsan aşırı yoğun hissediyorsun ve 2-3 güne daha sakinleşeceksin. Git biraz kafanı dağıt. Her şey düzelecek. Eğer doğruysa profilindeki yaş 27 daha çooook genç. Önünde up uzun yıllar var çocuk için. Kaç aydır deniyordun ayrıca? Bazen biz ne yaparsak yapalım olmayınca olmuyor. Allahım en doğru zamanda verecek bebeği size hayırlısıyla. Umudunu yitirme, bu ay hayırlı bir ay değilmiş öyle düşünelim kuzum.

Regl geldiğinde hormonlarımız tavan yapıyor, şu anda ne hissediyorsan aşırı yoğun hissediyorsun ve 2-3 güne daha sakinleşeceksin. Git biraz kafanı dağıt. Her şey düzelecek. Eğer doğruysa profilindeki yaş 27 daha çooook genç. Önünde up uzun yıllar var çocuk için. Kaç aydır deniyordun ayrıca? Bazen biz ne yaparsak yapalım olmayınca olmuyor. Allahım en doğru zamanda verecek bebeği size hayırlısıyla. Umudunu yitirme, bu ay hayırlı bir ay değilmiş öyle düşünelim kuzum.
Amh’ım çok düşük 0.68 benim. Öğrendiğimizde kaç doktora gittiysem bir an önce çocuk sahibi olmalısın regl olduğun her ay ihtimalin git gide azalıyor dedi. 7 aydır deniyorum. Bu ay aşılama şart demişlerdi akışına bırakmak istemiştim yine olmadı. Son çarem aşılama artık sanırım. İkimizin de babası yok, babalar gününde güzel bir hediye olur derken tam da bugün kanamam başladı. O kadar buruk o kadar kötü bir gün ki.

Testi ilk yaptığımda kırmızlık vardı birkaç saat sonra böyle olmuş . Bu ne şimdi 😔 başka testim yok

Adetim bir gün geçti

Eklentiler

• 5BAE762F-0025-4A8F-9A54-FE4F4AA40B7B.jpeg
    5BAE762F-0025-4A8F-9A54-FE4F4AA40B7B.jpeg
    215,1 KB · Görüntüleme: 83
  • C59A1528-3BAE-4D45-87E5-238C20A922A6.jpeg
    C59A1528-3BAE-4D45-87E5-238C20A922A6.jpeg
    160,7 KB · Görüntüleme: 87
Hayırlısı artık canım. Adet ağrısı gibi miydi ağrı? Koyu renk derken kahverengi gibi mi? Yerleşme kanaması gibi bişey olamaz değil mi? 😕

X