2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Vinalac vitamin verdi doktorum kendiliginden yumurtam olustu catladi bile o ben de cok etki sagladi

Butun kadinlarin ic sesisin buna eminim canim. Benim kocam artij anliyor cocuk icin olacagini o gunlerde

Merhaba kızlar adetim 3,4 gün gecikti gebelik testi de yok hiç evde ovülasyon testiyle deniyim dedim böyle çıktı sizce gebe olma ihtimalim varmı

Eklentiler

• 9C91283D-E26D-4F9B-B8B6-35307D80E4A1.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 57
  • 6B560DFA-2797-489A-860A-3D59931951CD.jpeg
    135,6 KB · Görüntüleme: 54
Butun kadinlarin ic sesisin buna eminim canim. Benim kocam artij anliyor cocuk icin olacagini o gunlerde
Valla zorla yaptırıyorum acaba ben tek mi böyleyim, bak saat kaç olmuş hala tık yok dedim senden Bi şey olmaz en iyisi aşılama yapsınlar senin de Bi yerlerin yara olsun dedim

Kız ne beklemesi hemen test al ve dene bence 3-4 gün gecikmiş çünkü ben senın yerınde olsam oho koşarak test almaya gitmiştim
Adet olcakmışım gibi karın ağrılarım olmasa bende giderdim heralde daha önce de böyle 3 gün gecikmişti kimyasal oldu beta 18 lerden 10 lara düştü hayal kırıklığına uğramak çok kötü yine aynı olur diye korkuyorum

Seni çok iyi anlıyorum ben de 1 senedir her ay hayal kırıklığı yaşıyorum ama işte bir umut diyerek kendime güç vermeye çalışıyorum yoksa bunalıma girer insan

Eğer çok korkuyorsan bir kaç gün daha bekle canım Ovülasyon testin koyu ama pik değil gebe olanlarda genelde pik oluyordu. Belkide git gide koyulaşacaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…