2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Merhaba. Beni de eklermisin canım. Sat 17 nisan bat 15 Mayıs. Test yaptim pozitif yarın kan verecegim inşallah sağlıkla ilerler

Canım benim bat a 5 Haziran yazabilirsin

Hayr olsun İnşAllah güzel koşturmacalar başlar hayatında

Merhaba kızlar ben mart ayında 6 haftalık düşük yaptım 1 adet geçince nisanda tekrar denedik adetime dört gün kala gebelik testi yapmıştım silik çizgi bariz belli çıktı ama sonra adet günümde adet oldum bunun nedeni nedir SAT 12 mayıs BAT 10 haziran inşallah bu ay bekliyorum olmasını bende benide ekler misiniz

Kimyasal gebelik olmuş olabilir mi acaba

Selamlar , bu ay ilk kez deniyoruz gynopol kullanıyorum 4-5 aydır. Pcos hastasıyım ve adet düzensizliğim var ancak gynopol sayesinde 2 aydır düzenli gidiyor. Artımed ovulasyon testi ile yumurtlamayı yakaladım ve çatladı çok şükür. Bu süreci değerlendirdik. Daha ilk ay olmasına rağmen hiç umutsuz değilim SAT 2 Mayıs - BAT 5 Mayıs olarak eklemenizi rica ediyorum

Testin markası neydi canım. Burada çok arkadaşta silik çizgi çıktı kan verdi ama sonuç negatif geldi. Testler yanıltıcı olabiliyor

Büyük ihtımal test yanıltıcıdır dıye dusunuyorum

Kimyasal olsaydı adet gununden bi kaç gun sonra regl olurdun, sen adet gunu regl olmuşsun

Merhaba hanımlar bende bir buçuk sene olucak deniyorum 4 klomen iğne denedim olmadı şimdi hiteroskopi ameliyatı oldum bu aydan umutluyum inşallah Allah'ım herkese bir an önce nasip eder beni de eklermisiniz sat 23 Mayıs bat 20 Haziran

Bayağıdır buraya giremiyordum bende hala regl olma durumu yok, akıntı var sadece başka da belirti yok arada bir sağ sol kasığım ağrıyor ama geçiyor biraz da gaz var söylemesi ayıptır… artık test alıp yapıcam pek pozitif göreceğimi sanmıyorum ama umut fakirin ekmeği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…