2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çocuğu uyut şimdiden 😂
Kız çocuğu telefonla kandırdım ama kocam önce işe gitti sonra maça tutturmuş yorgunum diyor bacaklarım ağrıyor diyor masaj yaptım kalksın yapsın diye Nuh diyor peygamber demiyor ya kız zaten yemin ederim taş çatlasın 6 7 dakika sürüyor oda en uzun hali ama ona bile üşeniyor ya 🤷‍♀️🤷‍♀️😂😂

Kız çocuğu telefonla kandırdım ama kocam önce işe gitti sonra maça tutturmuş yorgunum diyor bacaklarım ağrıyor diyor masaj yaptım kalksın yapsın diye Nuh diyor peygamber demiyor ya kız zaten yemin ederim taş çatlasın 6 7 dakika sürüyor oda en uzun hali ama ona bile üşeniyor ya 🤷‍♀️🤷‍♀️😂😂
Şimdi biraz özel olacak ama benim eşim yorgunken ben üste çıkıyorum o şekil yapsanız 🤭 ay acık oldu ama

Açıl saçıl işveli cilveli ol yorgunluk geçer kafası karışınca 😂o iş sende güveniyorum sana 😂

Açıl saçıl işveli cilveli ol yorgunluk geçer kafası karışınca 😂o iş sende güveniyorum sana 😂
Kız ben bile şuan ki halimle kendime yürüyorum o kadar güzel oldum uyandırdım önüne güzel atıştırmalık çikolata abur cubura koydum çocuğun yanına geldim yatırıyorum o uyusun da iş görek bide ben yakı bandı yapıştırdım ama ateşim tavan yapmış durumda 😂😂 bide kasıklarıma fena ağrıyor inşallah ağrı durur ilaç içmemek için kendimi zor tutuyorum

Kızlar çatlama olmamış değil mi? Ya da olmuş fakat boyle gösterıyor

Önceki testerımdekı gbi, hemen silikleşmiyor

Eklentiler

• IMG_20230522_232041.jpg
    IMG_20230522_232041.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 38
Uykudayken gafil avla:KK66:))

X