2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Her sabah ilk idrarla test yaparak koyulaşmasını yani beta artışını takip edebilirsin ☺️ Bir çok arkadaşımız öyle yaptı kan verme günü gelince de kan verd

Amin inşallah 🥰 son 5 ay da o kadar kan tahlili yaptım ki hic birinde betayi bu civarda gormedim en yüksek gordugum 1.20 idi ama cok şükür dün bu sevinci yaşandı inşallah kursağımda kalmaz
Kan vermeden once erken gebelik testi yapmistim ondada silik görünce hemen kan vermek istedim pazartesi randevu aldim inşallah yukselmeye devam eder
4 gun sonra kan değerim 94.40 çıktı iyi mi sizce

Mehrii34 Mehrii34
Cnm bn femarayla hamiş kaldım pcosum
Ama kımyasal oldu martta.
Bu ay kndı başıma evde 5 gun femara içtim
Gece koyden geldım ovü testi yapayım dedim 14. Gunum ve pik gordum
Rahim filmi çekıldım, bu aydan ümitliyim bakalım. 🙏

Bakalım çatlayacak mı yoksa önceki gbi hep pikmi kalacak 🤔
Ya öylemi olsun demeki oluyor yani 🙏🏼 umudu bırakmak yok ☺️✌️ bence Çaltıcak havuç iyi geliyo muş

selam kızlar sat 22.05 bat 19.06 bakalım benim 1 sene doldu bu ayla birlikte kızlar bu adet bitsin hemen hsg çekileceğim

Neden bencilce olsun canım bende 35 yaşındayım 2 kızım var ve 3. Hiç istemezken şimdi çok istiyorum 1 senedir deniyoruz 1 düşügüm oldu 6 ay önce amh degerim düşük yumurtam kalitesiz denk geliyor ve geç büyüyor o nedenler klomen tedavisş görüyorum ve son olarak olacak inanıyorum istiyorsan geç kalma çok pişman olursun kuzum
Ne bileyim ekomik durumlar dünyanin hali vs acaba kendim istiyorum diye haksızlik mi ediyorum diyorum çalışıyorum kendim yetebilir miyim bilmiyorum çok kararsiz kaldim inşallah olur sizin

Ne bileyim ekomik durumlar dünyanin hali vs acaba kendim istiyorum diye haksızlik mi ediyorum diyorum çalışıyorum kendim yetebilir miyim bilmiyorum çok kararsiz kaldim inşallah olur sizin
İnşalalh canım çok sagol seninde gönlünden nasıl geçiyorsa öyle olsun inşallah

İki günde 2 katına çıkması gerekiyor seninki gayet iyi canım☺️
Doktorda alt muanede rahim duvarın güzel kalınlaşmış dedi ama yinede ne bileyim insan korkuyor çoğu kişinin hamileliği 600 900 lere hemen çıkıyor benim adetim şuan 5 gün gecikmiş durumda 2 gün sonra yine kan verecem inşallah sağlıklı ilerler 😏

Doktorda alt muanede rahim duvarın güzel kalınlaşmış dedi ama yinede ne bileyim insan korkuyor çoğu kişinin hamileliği 600 900 lere hemen çıkıyor benim adetim şuan 5 gün gecikmiş durumda 2 gün sonra yine kan verecem inşallah sağlıklı ilerler 😏
Artış gayet iyi rahim duvarında güzelmiş korkacak bir şey yok ☺️ Sabır önemli bu süreçte önünde hem upuzun hemde kısacık 9 ay var 😍

Selam kızlar benim iki gündür akıntım başladı bende pcos var bide karnımın alt kısmında ağrılar var bu günleri ne sıklıkla değerlendirim acaba

X