2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet duymuştum daha önce böyle birşey ama doğumdan sonra pcosu tamamen gitmiş insanlar var sizide bu vesile oldu demek ki benim içinde baya zordu ama atlamam gerekiyordu da verende Allah alanda rabbim şimdi hayırlısını nasip etsin

Ertesi gün hapı çok zararlıymış ya İnşAllah çokta abartmaz içmeyi sonradan pişman olacaktır.

Bizde de ilk günler iyi de üst üste 3 gün olunca bugün de olacak diye öflemeye başladık ikimizde zaten kocam beni sinir etmeye yer aradığı için bu konuda nazlanmayı bazen abartıyor

Yumurtlamayı değerlendirdiniz mi?

Ben tehlikeli olan dönemde yaklaştırmıyordum yanıma bile ama sizin libidoların maşallahı varmış haha

Hadi inşAllah hayırlısıyla patlatırsın güzel haberi

Ben de benimkine bugün pik çatladıktan sonra rahat bırakırım seni diyorum ama 3 gündür pik olunca gına geldi çatlayacaksa çatlasın artık diyor

Ben de benimkine bugün pik çatladıktan sonra rahat bırakırım seni diyorum ama 3 gündür pik olunca gına geldi çatlayacaksa çatlasın artık diyor
Bol bol havuç çok işe yarıyor çatlaması için

Kızlar boş vaktinizde uzanıp kulaklıkla bu meditasyonu dinleyin o kadar iyi geliyor ki
Hamile kalmak için meditasyon videosu gözlerinizi kapatın dinleyin arada

Kız vakit varda biz mi dinlemedik afedersin tuvalete gitsem yada kocamın yanına gitsem oğlum yapışıyor bırakmıyor doğru düzgün ilişki yaşayalım

Merhaba kızlar pko / pco olup femara kullanan varmı ? Klomenden farkı nedir ? Pko olup Femara kullanıp hamile kalan varmı aramızda .. beni biraz bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…