2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ya her şeyi soruyorum ama bunu tüp olarak içe sokup mu sıkıyoruz eşimiz mi yapıyor kalkarsak akmasın haha

Kızlar bunu duyan yada daha önce kullanan varmı anam kullanan herkes o ay hamile kalmış doğrumu acaba

Eki Görüntüle 3250598
Kızlar bunu duyan yada daha önce kullanan varmı anam kullanan herkes o ay hamile kalmış doğrumu acaba
Gynopol kullandım ben hamile kalmıştım içeriği aynı neredeyse , inositol var önemli olan o kaliteli yumurta sağlıyor bu da güzel bir takviye bence kullanın

Femara çok çok etkili.klomen fazla sayıda yumurta üretiyor pkoda hiç bi ile yaramaz doktorum dedi.ben letu kullandım Femara ile sadece adı farklı.1 yumurta oluştu bakalım beklemedeyim daha
evet klomen berbat bir ilaç gerçekten işe yaramıyor umarım kaliteli yumurta olur femarayla gerçekten insan yıpranıyor

Teşekkür ederim canım klomen ben çook kullandım ama gerçekten yumurtalar birden çoğalıyor ve sönüyor yani kalitesiz oluyor galiba özellikle pko sendromunda fayda etmiyor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…