2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ooo ay bu innovitaya benziyor. Maden bulmuş gibi hissediyorum kendimi 😂 belkide aynı üretimdir. Nereden aldın canım netten mi?

Çizgiyi ben de gördüm yarın da ilk idrarla yapar mısın canım sanki umut verici 😍
Canım eczaneden aldım bebetime strip test yazıyor üstünde . Bir de kaset test almıştım biraz önce onu da yaptım tamamen negatif çıktı . Bu kaset testte hiç kuruma çizgisi dahi çıkmıyor o yüzden bu teste güveniyorum . Bu negatif çıkınca onun Demek ki kendi çizgisi diye düşündüm

Eklentiler

• IMG_20230612_155147.jpg
    IMG_20230612_155147.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 67
Canım eczaneden aldım bebetime strip test yazıyor üstünde . Bir de kaset test almıştım biraz önce onu da yaptım tamamen negatif çıktı . Bu kaset testte hiç kuruma çizgisi dahi çıkmıyor o yüzden bu teste güveniyorum . Bu negatif çıkınca onun Demek ki kendi çizgisi diye düşündüm
Anladım canım ama ben bu kadar erken zamanda gün içinde yapılan değilde sabah ilk idrarla yapılan testlerin daha doğru olduğunu düşünüyorum ☺️ O strip olandan başka varsa sabah yapar mısın?

Anladım canım ama ben bu kadar erken zamanda gün içinde yapılan değilde sabah ilk idrarla yapılan testlerin daha doğru olduğunu düşünüyorum ☺️ O strip olandan başka varsa sabah yapar mısın?
Almadım canım ya . Daha önce de onda böyle çizgi çıkmıştı ertesi gün kaset test yaptım negatifti ertesi gün adet olmuştum . Olsa gün içinde de olsa çıkıyor ben bütün gebeliklerimi gün içinde öğrenmiştim hiç ilk idrarla öğrenemedim 🤣

Almadım canım ya . Daha önce de onda böyle çizgi çıkmıştı ertesi gün kaset test yaptım negatifti ertesi gün adet olmuştum . Olsa gün içinde de olsa çıkıyor ben bütün gebeliklerimi gün içinde öğrenmiştim hiç ilk idrarla öğrenemedim 🤣
Ama hala erkeeen 😂 gün içindeki idrar daha seyrek olduğu için doğru çıkmaz bence

Bende çılgınlık yapıp test aldım ve yaptım yumurtlamanın 14. Günü adete 4 gün var şuan . Bebetime strip test ilk 3. Dk da çektiğim foto zaten 5 dk dan sonrasını dikkate almayın yazıyordu 🙃 sanırım adet olmayı bekleyecem . Bir çizgi var gibi ama olsa çoktan çıkardı galiba kendi çizgisi
Eki Görüntüle 3260311
Merhaba innovitayı bi kaç aydır yapıyorum onda ki hayalete aldanmayın satın kadında 5 dakikadan sonra çıkan hayalet kuruma diyor belli olması gerekiyormuş , bakın benimde böyle çıkmıştı kaç kez IMG_4322.jpeg IMG_4373.jpeg

X