2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hanımlar konu açtım ama yazan olmadi. Adetlerim degistigi icin doktora gittim nisan ayında ve dün. Nisan ayında hormon testi yaptı ama hic aciklama yapmadi tsh yüksek endokrine git dedi. Oraya gittim tsh düzenlendi dün tekrar gittim gebelik düşündüğümü söyledim adet döngüm de degisince tedirgin oldum tersledi aceleniz ney diye. Anlayan varsa bakabilir mi ? Fsh yüksek mi?

Eklentiler

• 1000019749.jpg
    1000019749.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 57
  • 1000019747.jpg
    1000019747.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 48
  • 1000019748.jpg
    1000019748.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 53
  • 1000019745.jpg
    1000019745.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 50
  • 1000019746.jpg
    1000019746.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 54
melisaa93 melisaa93 @Niqu @Belisimm @canancan11 @dmlcm @cnlrm @1fafeyla fnd_50 fnd_50 @imagination forever @Kristialia @Tikabasa ve diğer kizlar isminiz aklıma gelmedi size bi haberim var hamileyim bugün eczaneye gittim adet söktürücü almaya dedim bi test yapayım çok umutsuzdum belirtim de yok bi baktım pozitif 🥰😍🤩😁 bu arada hesabıma giriş yapamiyordum kaç gündür yarın mesajları baştan okumaya baslicam darısı hepinizin başına kizlar ❤️❤️
Çok sevindim hadi hayırlı olsun darısı bize olsun😍

Hanımlar konu açtım ama yazan olmadi. Adetlerim degistigi icin doktora gittim nisan ayında ve dün. Nisan ayında hormon testi yaptı ama hic aciklama yapmadi tsh yüksek endokrine git dedi. Oraya gittim tsh düzenlendi dün tekrar gittim gebelik düşündüğümü söyledim adet döngüm de degisince tedirgin oldum tersledi aceleniz ney diye. Anlayan varsa bakabilir mi ? Fsh yüksek mi?
değerlerin iyi bence fsh biraz yüksek ama yürüyüşle düzenli beslenmeyle düşer canım. Şu an hamileliğine engel bir durum görünmüyor bence. tsh için ilaç kullanmaya devam ediyor musun? endokrin doktrona da gebelik düşündüğünü söyle ilacını değiştirebilir.

35 geldi 🥹🥰🥰 dua edin olur mu hayırlısıysa devam etsin sağlıkla , daha önce 2 kimyasal olmuştu korkuyorum 🥲🙏 Allah en güzel zamanlarda hepimize en hayırlısını nasip etsin inşallah, sizlere de dua edeceğim bu gruptan çok güzel haberler gelecek çok inanıyorum Rabbime 🙏❤️
Kuzum hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin inşaallah. Ben gidemedim kan tahliline kaldı pazartesiye. Ne kadar belirgin çıkmış testte öyle masaallah betana göre marka neydi

değerlerin iyi bence fsh biraz yüksek ama yürüyüşle düzenli beslenmeyle düşer canım. Şu an hamileliğine engel bir durum görünmüyor bence. tsh için ilaç kullanmaya devam ediyor musun? endokrin doktrona da gebelik düşündüğünü söyle ilacını değiştirebilir.
Endokrin doktoru en son 3.30du tsh gebelik düşündüğün icin dozunu artıralım dedi dün ki tsh 0.37 çıktı. Cok mu düşürdük anlayamadim 🤭 Fsh 10 üstü sıkıntı yazmıslar tam sınır bi değer 27 yasındayım yaşa göre yüksek mi bilemedim 🤔

ay o da gelmiyor sen başladınmı ovulasyona ben bugün başlıcam hayırlısıyla canım sabah kasık bölgesine masaj yaptım sende yap bir gebenin günlüğünde görmüştüm sabah akşam yapacam inş. faydası olur
Bende gördüm canım yazdum hatta yumurtlama masajını tavsiye etti dün akşam başladım yapmaya 🥰🥰

Kuzum hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin inşaallah. Ben gidemedim kan tahliline kaldı pazartesiye. Ne kadar belirgin çıkmış testte öyle masaallah betana göre marka neydi
Kuzum bekle bence de zaten. Elinde test varsa sabah ilk idrar ile koyuluk takibi yap. Pazartesi de kan verirsin.

Endokrin doktoru en son 3.30du tsh gebelik düşündüğün icin dozunu artıralım dedi dün ki tsh 0.37 çıktı. Cok mu düşürdük anlayamadim 🤭 Fsh 10 üstü sıkıntı yazmıslar tam sınır bi değer 27 yasındayım yaşa göre yüksek mi bilemedim 🤔
Sen endokrin doktoruna sor yinede canım bu değeri belki ilacın dozunu biraz azaltır ☺️ Ben 10.5 fsh çıktığı ay hamile kalmıştım canım biraz daha düşük olması çok daha iyi ama bu değerde gebeliğe engel değil

Sen endokrin doktoruna sor yinede canım bu değeri belki ilacın dozunu biraz azaltır ☺️ Ben 10.5 fsh çıktığı ay hamile kalmıştım canım biraz daha düşük olması çok daha iyi ama bu değerde gebeliğe engel değil
11 12 fsh olanlara erken menapoz teşhisi yorumlarını görünce korkmustum ama icim rahatladı biraz 🤭Doktorum da çok ilgisiz olunca ne açıklama ne de sorularıma cevap alabildim 🙄 düzgünce bi açıklama ne kadar da rahatlatıyor insanı. Rabbim doktorun da vicdanlisini versin strese girdim 2 gündür 🥲

Tsh hapi kaç mg kullanyosnz

11 12 fsh olanlara erken menapoz teşhisi yorumlarını görünce korkmustum ama icim rahatladı biraz 🤭Doktorum da çok ilgisiz olunca ne açıklama ne de sorularıma cevap alabildim 🙄 düzgünce bi açıklama ne kadar da rahatlatıyor insanı. Rabbim doktorun da vicdanlisini versin strese girdim 2 gündür 🥲
Zaten yeterince stresliyiz. 2 cümle açıklamayı çok görüyorlar. Sıkma canını sen, sakın kötü de düşünme. Bak bu değerlerle hamile kalan çok. Ayrıca her ay bu değerlerimiz değişebiliyor da.

X