2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Zaten yeterince stresliyiz. 2 cümle açıklamayı çok görüyorlar. Sıkma canını sen, sakın kötü de düşünme. Bak bu değerlerle hamile kalan çok. Ayrıca her ay bu değerlerimiz değişebiliyor da.
Üstelik 7 ay deneyince niye geliyosun daha cok erken bi sey cıksa da zaten 1 sene gecmeden tedaviye baslamam gibi cevap aldım. Sadece gayet normal denemelere devam et deseydi yetecekti. Folik asit bile vermedi. Yumurtaların gelismemis dedi ona da zorla baktırdım. Yumurtlama takibi de uzun sürer falan dedi ama oflayarak 🥲olsun hocam dedim bi kağıt verdi pazartesi buna bakılacak dedi ama ne yazdığını okuyabildim ne de nereye gitmem gerektigini biliyorum. Doktor yüzünden gitmek istemiyorum hatta.

11 12 fsh olanlara erken menapoz teşhisi yorumlarını görünce korkmustum ama icim rahatladı biraz 🤭Doktorum da çok ilgisiz olunca ne açıklama ne de sorularıma cevap alabildim 🙄 düzgünce bi açıklama ne kadar da rahatlatıyor insanı. Rabbim doktorun da vicdanlisini versin strese girdim 2 gündür 🥲
Sen doktorunu değiştir canım bazen denk geliyor öyleleri ☺️ Stres yapma beslemene sporuna dikkat et bol su iç takviye de kullan İnşAllah gelir bebişin ☺️ Folik asit kullanıyor musun? Kullanmıyorsan başla mutlaka

Üstelik 7 ay deneyince niye geliyosun daha cok erken bi sey cıksa da zaten 1 sene gecmeden tedaviye baslamam gibi cevap aldım. Sadece gayet normal denemelere devam et deseydi yetecekti. Folik asit bile vermedi. Yumurtaların gelismemis dedi ona da zorla baktırdım. Yumurtlama takibi de uzun sürer falan dedi ama oflayarak 🥲olsun hocam dedim bi kağıt verdi pazartesi buna bakılacak dedi ama ne yazdığını okuyabildim ne de nereye gitmem gerektigini biliyorum. Doktor yüzünden gitmek istemiyorum hatta.
Devlette mi bu doktor?

Sen doktorunu değiştir canım bazen denk geliyor öyleleri ☺️ Stres yapma beslemene sporuna dikkat et bol su iç takviye de kullan İnşAllah gelir bebişin ☺️ Folik asit kullanıyor musun? Kullanmıyorsan başla mutlaka
Az önceki yorumda aynısını yazdım. Doktor onu bile vermedi 🥲 gecen sene memleketimde bi doktorum vardı cok ilgiliydi nisanliyim hocam evleneceğim gebelik olusursa diye kontrole geldim dedim her tahlile baktı folik asit ve vitaminler vermisti ancak kosturmadan kullanamamistm
Devlette mi bu doktor?
Evet devlette. Bi kac kişiyi daha tersledigine şahit oldum ama mecbur muayene oldum. Zaten bilmedigim bi sehir ve esimle gidiyorum sürekli gitmek istemiyorum eşim işlerini aksatabiliyor benimle kosturmaktan

Annem diyo ki sizin için yaptığım testlerde iki tane kırmızı vardı siz gölgeden ince çizgiden bile anlıyorsunuz doktor gibisiniz her şeyi biliyorsunuz diyo 🤣🤣
Dedim şurada çizgi var mı bir tane var dedi dedim bak sağa bak 🤣🤣🤣 aynısı olması gerekmiyor mu kırmızıdan hahahahahah valla keşke dinlemesek kendimizi

Eklentiler

• 1B7951F5-3E40-477D-953C-44690E5989B3.jpeg
    1B7951F5-3E40-477D-953C-44690E5989B3.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 102
Az önceki yorumda aynısını yazdım. Doktor onu bile vermedi 🥲 gecen sene memleketimde bi doktorum vardı cok ilgiliydi nisanliyim hocam evleneceğim gebelik olusursa diye kontrole geldim dedim her tahlile baktı folik asit ve vitaminler vermisti ancak kosturmadan kullanamamistm

Evet devlette. Bi kac kişiyi daha tersledigine şahit oldum ama mecbur muayene oldum. Zaten bilmedigim bi sehir ve esimle gidiyorum sürekli gitmek istemiyorum eşim işlerini aksatabiliyor benimle kosturmaktan
Gebelik düşünüyorum diyen birine folik asit nasıl vermez acaba? Bence şikayetçi olun.Devlette çalışıyor olması istediği gibi davranabileceği anlamına gelmiyor. Keşke biraz empati de kurabilseler. Ayrıca sen koşturuyorsan eşin de koşturacak☺️ Çocuk bir senin değil ikinizin olacak☺️ Senin için ne kadar çok şey yaparsa sen o kadar kıymetli olursun. Her şeyi kendin halletme ☺️ Yeni evlisin belliki bana güven 😂

Annem diyo ki sizin için yaptığım testlerde iki tane kırmızı vardı siz gölgeden ince çizgiden bile anlıyorsunuz doktor gibisiniz her şeyi biliyorsunuz diyo 🤣🤣
Dedim şurada çizgi var mı bir tane var dedi dedim bak sağa bak 🤣🤣🤣 aynısı olması gerekmiyor mu kırmızıdan hahahahahah valla keşke dinlemesek kendimizi
Az kaldı az ☺️ İnşAllah ikisi de kırmızı görcez ☺️ Ay iyiki burası var ben ne çok şey öğrendim daha önce hiç bir şey bilmiyormuşum 😂

Gebelik düşünüyorum diyen birine folik asit nasıl vermez acaba? Bence şikayetçi olun.Devlette çalışıyor olması istediği gibi davranabileceği anlamına gelmiyor. Keşke biraz empati de kurabilseler. Ayrıca sen koşturuyorsan eşin de koşturacak☺️ Çocuk bir senin değil ikinizin olacak☺️ Senin için ne kadar çok şey yaparsa sen o kadar kıymetli olursun. Her şeyi kendin halletme ☺️ Yeni evlisin belliki bana güven 😂
Zaten buraları bilmedigim icin gidemiyorum bi yere ögrenene kadar hep benimle ama 2 ayda tiroitlerden dolayi sürekli hastaneye gittik adam bıkacak diye korkuyorum 🤭🤣 doktor konusunda ne yapacağımı bilemiyorum yanından çıktığımda o kadar kötüydüm ki eşim ciddi bi sorun oldugunu düşündü. Çünkü zorla baktırdım sorulara cevaplari zorla aldim ama onlarda bile tam cevap vermedi üstüne söylenerek daha çok erken demesi. Hatırlamak istemiyorum bu doktorlar yüzünden hastaneye gitmek istemiyorum Rabbim ellerine düsürmesin böylelerinin 🥺

Kızlar yumurtlamanın 5.gününde sancısı olan var mı aranızda böyle kramp girer gibi özellikle eğilip kalktığımda iş yaptığımda oluyor
Bi iki sefer kasık kemik krampı gibi oldu benim. Bi de sol tarafta küçük bi yer hafif ağrıdı bugün 10 dk arayla. Ama benim hep böyle oluyor artık bu zamanlar 🙃 Hele bi tam bi hafta olsun bütün belirtiler ya Allah diye gelecek bende. Benim klasik😄🙃

Ay evet bende kaliteli olsun diye yürüyorum beslenmeme dikkat ediyorum inofolic içiyorum İnşAllah güzel sonuç alırım 🥰 Bunun için emek verince ekstra heyecanlı oluyor 😍 Arka arkaya güzel haberlerle geliriz İnşAllah

inofolic toz poşetlerde olandan verdi doktor tadı yok bildiğin su içiyorum ondan alacak varsa çekinmeden alabilir ☺️
Ay yürümek çok iyi ben pko yum ocaktan beri adetlerim düzensiz 60 gün 50 g0n sürüyordu yürüyüşe başladım her akşam. regl olduğumda hormonlar düzene girmiş dedi doktorum ama küçük bi kistim vardı reglin 20. Günü tekrar ultrasonla baktığında kist de kaybolmuş 😍 ben yılların pkolusu kistlerler aylarca uğraşırdım 🫠şimdi de inotisol içerikli gynopol ve folik asit ile birlikte yoluma devam ediyorum günlük 6 bin adım atmak işkence gibi gelirken şimdi farkında olmadan 10 bin atıyorum. Bu ayın sonunda gününde regl olursam o bile yetecek bana varsın bebiş bir sonraki ay teşrif etsin🤣

X