2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bana bir kere vermişti doktor iki defa femara verdi birkesinde duphaston verdi oda catlamadan iki gün sonra icmeye başlamıştım

İnsallah en yakin zamanda sen de hayirli haberi verirsin mecbur artik sıkı takipte olucaz insallah bizler de bu aciyi yasayan diger kadinlar ve diger butun isteyen kadinlar da saglikla bebeklerini kucaklarina alir

İnsallah en yakin zamanda sen de hayirli haberi verirsin mecbur artik sıkı takipte olucaz insallah bizler de bu aciyi yasayan diger kadinlar ve diger butun isteyen kadinlar da saglikla bebeklerini kucaklarina alir
Amiiin amin Hamilelik sevincini yaşayan tüm kadınlar sıkıntısız sağlıkla kucağına alır İnşAllah

Ben 3 ay kullandım adet düzene girsin diye.ama girmedi canım bende artık kullanmadım.Pko var bende adet düzensiz

Sonuç ne oldu canım
Hiç gebelik yaşamadım maalesef. Sadece her seferinde o ağrım oluyordu. Ovulasyon testinde pik görüyordum ertesi günü silikleşiyordu. Ama 4-5 gün sonra bir ağrı giriyordu bıçak saplanır gibi nefesim kesilecek gibi oluyordu.

Benim de kafam karışık işte bu yüzden. Doktorum ovulasyon testi yap ama güvenme çatlamayı doğru vermeyebilir demişti. Belki de pikten 5 gün sonra oluyor benim. Ağrılar da o yüzden oluyordu hiç bir fikrim yok. Nasipse Ağustosta pikten sonra 1 hafta 1 dolu 1 boş deneyeceğim.

Ama inşallah sende bebiş vardır, çünkü bu ağrıyı çeken kim varsa gebe olduğunu öğreniyor genelde.

Ağzından bal damlıyor ya inşallah dediğin gibidir.
Ben ilk kez ovulasyon testi yapıyorum belki benimki de anca çatlıyordur sende olduğu gibi, bekleyip görücez demek ki.. ben aylardır karamsar olmaktan da sıkıldım artık iyi düşünücem iyi olsun dualarım hepimizle inşallah sen de en yakın zamanda kavuşursun bebişine

Benımde abım kayınvaldem annem basak burcu ve cok anlastıgım soylenemezcunku ınat burc uzgunum
Benimde kızım başak malesef evladımdır severim ederim ama çekilecek gibi degilller valla birde bana bugün diyor ki keşke benim ikizim olsaydı aman iyikide olmamış dedim bir başak burcuna daha katlanamazdım dedim napim

BEnde de pcos var. Peki sonrasında hangi ilaç ile devam ettin? Şu an ne kullanıyorsun? Klomen dokundu bana en son.
Klomen pkos ta şişkilkiktem başka bişey yapmaz canım aşırı yanntkisi var.femara iyi kullandım onu da 2.kezdir çatlatma iğnesi oldum bekliyorum 10 gün var bata

Canım ben kullanıyorum duphaston klomenle yumurtlama oluyor çatladıgı gün başlıyorum 7 gün günde 1 defa kullan diyor bana. Döllenme olmazsa 3 gün sonra adet geliyor bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…