2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ay ciddi misiniz 4.dkda falan çektim bunu bi gölge şimdi ben de gördüm ama kuruma çizgisi midir acaba ya da ışıktan falan burdan daha hafif gibi normal hali aslında hastanede çalışıyorum yarın sabah direkt kan mı versem Salı günü verdim ya daha ondan biraz utanıyorum

tabıkııı kan veer yarınhastanede calısmanın nımetlerınden sımdı yararlanmıcaksjnda ne zaman yararlancaksın

Bu da 1 dakika öncesi falan Kızlar ilk bunu çekmişim 3.dakika falan. Bunda yok gibi mesela ötekine göre hayırlısı artık ya sabah inşallah yazarım sonucu nasip

Bende kırmızı bu ay canim.
2 ilişkiyi ama tam yumurtlamaya denk gelmişti olmadı.
Eşim haftaya geliyor, tedaviye başlamak istiyorum ama bayram tatiline denk geliyor hastaneler kapalı.
Bir sonraki aya tedavi artık.
Biz de deneyeceğiz bu ay belki diğer ay da. Olmazsa yaz tatilinde gideceğiz biz de tedaviye. İnşallah ikimizin de en kısa zamanda hayırlısı ile olur

canım toplu al internetten cok ucuza geliyor daha iyi olur eczanede pahalı
Aldım bebişim, daha denemeye başlamadık ama ovulasyon ve gebelik testlerim bir kenarda benni bekliyor hatta bilerek 2 farklı gebelik testi aldım. Şayet çizgi görürsem çıkıp başka test aramakla uğraşmim diye. allahım neleri düşünüyorum daha denemiyoruz bile

Ay Kızlar dayanamadım yaptım yok gibi dimi neyse ben cumartesi sabaha kadar sabır hem sabah ilk idrarla yapmış olurum testi
Efektçi ayağınıza geldi
Işık yaptım annişşş ben burdayım diyoooor

Eklentiler

• D3950939-98E6-4D17-9894-0EB7E25C6A5F.jpeg
    45,2 KB · Görüntüleme: 54
Adetten 6 gün önce kan verdim negatifti, adetten 3 gün önce kaset test yaptım negatifti, adet günü kan da 350 çıktı,
Yaaa bana umut oldun biliyormusun bende mayıs 30 da aşılama yaptim bugun baktim yokdu ama çok ince iz var 3 gün sonra kanda bakcam Allah isteyen herkese nasip etsin

Kızlar bir şey sormak istiyorum Duphaston kullananlar en fazla kaç ay kullandılar acaba? Bunda bir sınır var mıdır? En son bana klomen çok dokundu ve kiste dönüştü yumurtam. Ancak duphaston kullanırken çok rahat yumurtlamıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…