2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Aynen gerçekten biri bitip biri başlıyor gün de geçmiyo mental olarak yoruluyo insan bide bi araştırma yaptım bu doğurganlık sıkıntısı covid aşılardan olduğunu öğrendim ve yıkıldım resmen yaşadığmız sıkıntılar pcoslar hep aşıların yan etkileriymiş

Valla hiç saçma değil ben evde durduk yerde yükseliyorum eşime bir anda ‘ben bu ay hamileyim haberin olsun’ diye

En yakın Kayseri Kırıkkale bakalım eşim kendini ayarlayabilirse bizde düşünüyoruz başka bi şehir de yaptıralım diye

Oo sahalara dönmüşsün bebegim hadi gazan mubarek olsun

Benim de bitti çatladı hatta aynı şekilde gün aşırı devam. Yumurtlaman ne zaman oldu görebildin mi?
Pik gününü yakalayamadım pike yakınken gördüm. Bana pazar oldum gibi geliyor çünkü ağrım oldu bir de ertesi gün uzayan akıntım kesildi. Bugün de tekrar ağrım oldu ve ateş basması başladı şimdi de. Uzayan akıntım hiç yok ama. Anlamadım. 2.yumurtlama olabilir belki.
Testlerim:
Ayın 2si baya silik. Yumurtlamayla alakası olmayan bi gün gibi
4ü pike çok yakın
6sı pike yine yakın ama 4ünden silik.
Benim önceki aylarda ovulasyon testlerimde gördüğüm birden pik olup ertesi güne siliniyordu. Belki bu ay uzatmalı pik olmuştur bilmiyorum
Yarın evde olmayacağım için test yapamıycam öbür gün çalışma var zaten, bi sonraki gün tekrar test yapıcam bakalım.

Evet testleri doğru kullanmakta önemli ama günde bir kez yerine ben bazen iki kullanırım yoksa piki kaçırabilirim diye düşünüyorum
Ben de 2 kullanimindan yanayim. Son ay oglen tesadufen yaptigimda gordum ben piki. Normalde aksamlari yapiyordum. Aksamina hafif silinme baslamisti bile. Belki oglen yapmasam arada kalacaktım pik mi degil mi diye. Gecen ay 2 gun pik kalirken bu ay pik oldu gecti hizla. Belli olmuyor yani

Adetime 3 gun kala 3 gun boyinca lekelenme oldu sonra olmadm adetimden iki hafta gectinhala regl olmadm dun aksm erken gebelik testi yaptim bole cikti sonradan koyulasti sizce erken gebelik testleri dogrulugu varmi
Pardon yazmışsın görmemişim bence rehl günün geçsin kaset test yap sonra duruma göre kan tahlili yaptır

A Afratafrac bu fikri tuttum hayatim bence de olabilir. Bu arada cabani takdir ediyorum 5 kilo super vermissin. benim de bir baslayasim var dogrusu. 3 kilo verebilsem cok iyi olur

E bizim tarihler baya baya benziyo ben 4ünde pik gördüm pazar günü 10.gündü
6sında benim de silik
Bakarsın aynı gün öğreniriz güzel haberi babalar günü hediyesi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…