2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

tatlım bende 36 girdim banada en son gittiğim dr tüpe git vakit kaybetme dedi ama gitmedim çünkü garantisi yok en azından biraz tedavi göreyim yada kendim deneyeyim diye 10 ay oldu olmadı ama nasip bu işler bak bizim bi tanıdık 40 yaşında ilk cocugu oldu peşine ikinci doğurdu 43 yaşında o yüzden yaşa da takılma bi amca kızı var onunda belki 6 bilemedim 7 düşük kimyasal gecirdi sonra tekrar dr dr gezdi ve şuan iki tane sağlıklı cocugu var o yüzden ben dr cok guvenmiyorum hepsi bir olmuyor
Aynen her doktor başka bişey söylüyor benim bi önceki doktorum yumurta tembelliğim başladı hemen tüpe başla yaşın 30 üstü dedi şimdiki doktorum tahliller yaptı herşeyin çok normal doğal yollarla da kalırsın sadece yumurtaların desteksiz büyümüyor biz onu destekliyoruz dedi eşiminde test vermesi gerekiyor ama malum erkeklik gururu bi ikna edemedim

Amiiin inşAllah ☺️ Tabi öyle benim ailem arkadaşlarım bilmez gebelik için uğraştığımı. Bir eşim bir de burası biliyor ☺️ Bende Kayseri’de baya yakınız ☺️
Evet baya yakınız bende artık paylaşmıyorum soranlara düşünmüyoruz diyorum onlar daha çok yoruyo çünkü en iyisini yapıyosun valla😘

Kuzum 2.7 sene oldu bizde ben hemen gitmedim tüp bebeğe hep uzak durmak istedim hormon ilaclardan..ilk düşük vitaminlerimi depoladım sonra kürler sonra 3 defa klomen denedim .mfk aldım hamile kaldım ikinci ayda sonrada kürtaj ve yine 3 ay aldım olmadı toplam 5 ay mfk..sonra aşılama o da olmayınca tüp bebek..2 defada hsg çektirdim
tamam bu ay kendini dinle hiçbişey kullanma bide öyle dene vucudun tüp bebekten dolayı zaten stresli ayrıca tüp bebek sonrası kendiliğnden hamile cıkan da cok biraz dinlen bence

Aynen her doktor başka bişey söylüyor benim bi önceki doktorum yumurta tembelliğim başladı hemen tüpe başla yaşın 30 üstü dedi şimdiki doktorum tahliller yaptı herşeyin çok normal doğal yollarla da kalırsın sadece yumurtaların desteksiz büyümüyor biz onu destekliyoruz dedi eşiminde test vermesi gerekiyor ama malum erkeklik gururu bi ikna edemedim
evet biraz gurur oluyor ama ikna edebilirsin ben ettim bak eger bişey varsa boşuna vaktımız gitmesin önlemimizi alırız dedim zatem kim nerden bilecek randevu al git bir gün içinde herşey yapılır sende rahat edersin dedim ikna oldu gitti çok şükür ondada bişey cıkmadı ama yine olmuyor oda ayrı konu

tamam bu ay kendini dinle hiçbişey kullanma bide öyle dene vucudun tüp bebekten dolayı zaten stresli ayrıca tüp bebek sonrası kendiliğnden hamile cıkan da cok biraz dinlen bence
Bu ay dinlenicem ikimizde bitmiş haldeyiz..ben şimdi hamile kalmaktan bile korkuyorum

evet biraz gurur oluyor ama ikna edebilirsin ben ettim bak eger bişey varsa boşuna vaktımız gitmesin önlemimizi alırız dedim zatem kim nerden bilecek randevu al git bir gün içinde herşey yapılır sende rahat edersin dedim ikna oldu gitti çok şükür ondada bişey cıkmadı ama yine olmuyor oda ayrı konu
Bizim bura küçük bir şehir ben hastanede çalışıyorum eşim esnaf herkes herkesi tanıyor sıkıntı o yüzden zaten yoksa verir bide sanırım sıkıntının kendisinden çıkmasından korkuyo sürekli hatun boşver olursa olur kafasında

Sat 17 Nisan bat 14 Mayıs aynurland aynurland
IMG-20230607-WA0000.jpeg

Kizlaaar tatildeyim pek giremedim neler olmus ya az biraz okuma firsatim oldu simdi 😳😳 Tikabasa Tikabasa dengesizin birine çatmışsın bebegim. Tuhaf insan her yerde tuhaf demekki sanal ortamda bile.. neyse ki kizlar insanin icini soğutacak cevaplar vermis😄😄👏 @destinessia ceza almis ama galiba ne zama doner acaba. Kac günlük oluyor o cezalar bilen var mi? Bazı durumlarda benim de icimden bir karadenizli çıksın istiyorum onun gibi ama olmuyor🤣🤣 neyse gecmis gitmis konu kapanmis zaten

Bizim bura küçük bir şehir ben hastanede çalışıyorum eşim esnaf herkes herkesi tanıyor sıkıntı o yüzden zaten yoksa verir bide sanırım sıkıntının kendisinden çıkmasından korkuyo sürekli hatun boşver olursa olur kafasında
bi an bizi tarif ettin bende kamuda calışıyorum eşim esnaf ve herkes tanır bulundugumuz yerden degil yakın bi yerden randevu alıp gitti aynı gün haloldu zaten sizde o şekil yapın bence dogru insanlar herseyi kurcalıyor zaten

X