2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet ben sana demiştim bence lekelenme adet sayildi diye hatırladım belki de farklı durumlardan ateşin etkilenmis olabilir canım bilemedim ki

canım senin bi arkadaşın vardı hani testini atmışsın biz hamile demiştik sağlık kabini yok demiş o ne oldu bana merak oldu hamilemi degilmi
Valla o arkadastaki sabira şaşırdım zar zor ikna ettim dedim git özelde kan ver dedi tamam sonra tekrar girmiş sağlık kabininde vermiş onlar da değeri gormuyormus galiba ama demişler evet gebelik var bı sefer kanda çıktı dün de doktoruna gitmiş ultrasinda gorunmemis doktor demiş çok doğal daha küçük cuma gününe kadar bir sıkıntı olmazsa inşallah cuma gel tekrar bakalım demiş artı rahim kalın gebelik var inşallah demiş dedim o doktor kan istemedi mi yok istemedi cumaya kadar bekle gel dedi diyor resmen şu an değeri bilmiyoruz ben cildiricam burada bir şey de diyemedim

Canı m selam, bnde bu ay hayıt kullandiö omepa p ye de bugün başladim yazarim snaa omepa p hakkında gelişme olursa balık tüketmiyorjm iceriği hoşuma gitti eczaci önerisi ile aldim
hayıtı nasıl kullandın canm çay olarak mı adet bitince mi başlanıyor omepa q10 bir kutu kullanmıştım 2 3 ay öncesi tabi devamını getrmedim :)

Regle baya var erken yumurtlama mi pldu acaba herhangi bi ilaç kullanmiş miydn
Hayır canım kullanmadım sadece doktorun yazdığı folik asit bide vitamin ilacı adetimin 7 günü gördüm ilk yumurtlamayı ama emin olamadım bu kadar erken değildir dedim akşamına yaptım test silikti ondan sonra silikleşti daha sonra adetimin 13 14 15 16 17 günleri pik çıktı

hayıtı nasıl kullandın canm çay olarak mı adet bitince mi başlanıyor omepa q10 bir kutu kullanmıştım 2 3 ay öncesi tabi devamını getrmedim :)
Çay olarak aç karna kullandım canım adet bitimine 1 kala kullandım valla baya uzun süre kullndm regle 1 hafta kla bıraktım bu hafta içmiyorum mesela

Bana göre yılda bir kere vermeliler eşimin iki kere ameliyat olmasına karşın böyle düşünüyorum
arkadaşımın eşinde hiçbir problem çıkmamış ama doktor altı ayda bir vermen gerek demiş. Eşi de biraz sorun çıkarıyor bana da altı ay çok az bi süre geldi genelde bi problem oldu mu kısa sürelerde istiyorlar sanki

Bazen olabiliyo yumurtlama uzun sürebiliyo diye biiliyorm pekte bilgim yok yanliş yönlendirmek istemem canım ya.

Evet bende sorun olursa doktorlar 6 ayda bir istiyor diye biliyorum görünürde bir sıkıntı yok ise senede bir vermeleri yeterli benim eşim ameliyat olduğu zaman ilk 3 ay sonra ardından 6 ay sonra onun ardından senede bir test vermeye başlamıştı

dün regli oldum bitincemi başlamam gerekli yumurtlama olunca bırakılmalı mı
Bitince de başlayabilirsin evet öyle diyolar genellikle yum görülünc birakmali diyolae ama kimisi de regl gelene kdr içmiş yani anlamadim bnde kafama göre bi hafta kala biraktim onu sen belirlersn canım kendince

Ben bu ay yumurtlamayi kacirdim galiba yada yumurtlama bu ay yok cunku adete 12 gun kaldi testimde bitti aksilik

Eklentiler

• IMG_20230606_153659.jpg
    141,4 KB · Görüntüleme: 57
ay o sabırdan bize de versin rabbim melisaa93 bak ben hiç tanımıyorum ama inanki bana merak oldu acaba hamile mi diye cildırmamak elde degil biz burdan kaybediyoruz galiba rahat olamıyoruz

ay o sabırdan bize de versin rabbim melisaa93 bak ben hiç tanımıyorum ama inanki bana merak oldu acaba hamile mi diye cildırmamak elde degil biz burdan kaybediyoruz galiba rahat olamıyoruz
Ay galiba öyle ama kimse duramaz bence o durumda 2 buçuk senedir hamile kalmadi hemen hemen rahim filminin 2. Ayında hamiş kalmış oluyor

Bitince de başlayabilirsin evet öyle diyolar genellikle yum görülünc birakmali diyolae ama kimisi de regl gelene kdr içmiş yani anlamadim bnde kafama göre bi hafta kala biraktim onu sen belirlersn canım kendince
anladm canm araştıralım bakalım hayırlara vesile olur inşalalh :)

Cnm sen nden her mesajında bu kdar umutsuzsun ki
Betan 15ten 2 gune 215 olmuş
Bnım olsa bn havalara uçardım

Sen her mesajında kımyasalmı dıyorsun, duan kımyasal degıl
Sağlıklı bi gebelıkse 2 gune 450-500 olmalı
Guzel sonucla gel inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…