2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Kesin çözüm diğil canım..yine denemek istiyorsan dene..ama o yola giren çıkamıyor..belkide bazen diyorum iyiki diyorum dondurulmuş embriyom yok..yoksa şimdi yine tedaviler yine param çıkacaktı ve bilmiyorsun sonu nasıl olucak.Çok zor sürec ilk günler kolay geliyor sonuna gelerken bütün vücudun sızlıyor..bazen o kadar ağlıyordum iğneleri vurarken resmen mosmor yer bulamıyordum..sonuda öyle olunca resmen bitiyorsun..ben olmasam eşim çökmüştü ben onu kaldırdım olucak çocuğumuz diye
işte belkide bende o süreci gözümde büyütüyorum ama çocuk istiyorsanda katlanmalısn bu süreçlere diyorum açıkçası tam ne istediğimden emin değilim

Sakinliğini koru canım sonuçta Allah veriyor onlarında yapacak bir şeyi yok sadece vakti gelince aracı oluyorlar
Bana 2 tane koydu ona sinirim ondan..yoksa iyi doktor..kaç defa dedim çocuğum hiç yok..düşük var bende 1 tane koy dedim..yok dedi 2 tane koysam pozitif olucak..önemli pozitif diğilki önemli olan kucağıma almak..şimdi ben pozitif olunca mesela merkezde 100 tane pozitif aldılarsa benimle birlikte oldu 101..onlar için say önemli devamı nasıl olucak umrumda bile diğil onlar için.Her doktordan çıkanda ilacları kendileri öyle kolay veriyorlarki sanki çekirdek parası istiyorlar bizden..ona içim yanıyor.Başka ülkelerde tüp bebek başarısız olanda paranın yarısını geri veriyorlar

işte belkide bende o süreci gözümde büyütüyorum ama çocuk istiyorsanda katlanmalısn bu süreçlere diyorum açıkçası tam ne istediğimden emin değilim
Tabi çocuk için katlanıyorsun hele sonu güzel olunca her şey unutuluyor..malesef biz unutamıyoruz

Bana 2 tane koydu ona sinirim ondan..yoksa iyi doktor..kaç defa dedim çocuğum hiç yok..düşük var bende 1 tane koy dedim..yok dedi 2 tane koysam pozitif olucak..önemli pozitif diğilki önemli olan kucağıma almak..şimdi ben pozitif olunca mesela merkezde 100 tane pozitif aldılarsa benimle birlikte oldu 101..onlar için say önemli devamı nasıl olucak umrumda bile diğil onlar için.Her doktordan çıkanda ilacları kendileri öyle kolay veriyorlarki sanki çekirdek parası istiyorlar bizden..ona içim yanıyor.Başka ülkelerde tüp bebek başarısız olanda paranın yarısını geri veriyorlar
Haklısın canım artık ticari gözle bakıyorlar insanlara. Keşke Türkiye’de de böyle bir uygulama olsa o zaman gebeliğin sağlıklı olması içinde çaba gösterirler. İnşAllah bu zor süreçlerin bir karşılığı olacak canım rabbim hepsini görüyor

Kızlar ben de tatil yeri bakıyorum. 4-5 gün gidip eşimle her şeyi geride bırakıp kafa dinleyelim dedik kurban bayramında. Eminim enerjimiz artacak, daha rahatlamış döneceğiz. Sonrasında da Ağustos için tam yumurtlama günlerimde bir kaç günlüğüne yine gidelim istiyorum :KK22: Benim deneyip hamile kalamayan arkadaşım tatile gittiklerinde gebe kalmış :KK70:
E tabi stres yok, bedenen ve ruhen aşırı sakin rahat oluyorsun. Hayırlısı bakalım. :dua::KK200:

Haklısın canım artık ticari gözle bakıyorlar insanlara. Keşke Türkiye’de de böyle bir uygulama olsa o zaman gebeliğin sağlıklı olması içinde çaba gösterirler. İnşAllah bu zor süreçlerin bir karşılığı olacak canım rabbim hepsini görüyor
Amin Allah.Tabi o zaman onlar soğuk yaklaşmazlar hastalara.Sanıyorlarki pozitifi gördü yine gelicek yanıma

geçen sene kullanmıştım mfk
protime women duydum içeriği güzel gib
gyonopol var elimde onunla omepa q10 mu devam etsem bilemedim hakkımzda hayırlısı
hayıt macunu aktardan mı almıştın
Bursa narlıdere organikten getirtdim canım iki ay önce de prowomen kullandım hepsi boş canım

Kızlar ben de tatil yeri bakıyorum. 4-5 gün gidip eşimle her şeyi geride bırakıp kafa dinleyelim dedik kurban bayramında. Eminim enerjimiz artacak, daha rahatlamış döneceğiz. Sonrasında da Ağustos için tam yumurtlama günlerimde bir kaç günlüğüne yine gidelim istiyorum :KK22: Benim deneyip hamile kalamayan arkadaşım tatile gittiklerinde gebe kalmış :KK70:
E tabi stres yok, bedenen ve ruhen aşırı sakin rahat oluyorsun. Hayırlısı bakalım. :dua::KK200:
çok mantıklı iki tarafında rahat olması gerek inşallah olur :)

Yumurtlamadan sonra gebelik oluştuysa vücut sıcaklığı ne zaman yükselmeye başlıyor, yoksa hiç düşmüyor mu? Benim yumurtlama oldu heralde diye düşündüğüm günden sonra bana bi üşüme geldi. Yani pazar oldu gibi tahminen. Dün akşam üzerinden beri biraz soğuklaştım gibi ben. Gerçi burda havalar da biraz serinledi😄

geçen sene kullanmıştım mfk
protime women duydum içeriği güzel gib
gyonopol var elimde onunla omepa q10 mu devam etsem bilemedim hakkımzda hayırlısı
hayıt macunu aktardan mı almıştın
Canı m selam, bnde bu ay hayıt kullandiö omepa p ye de bugün başladim yazarim snaa omepa p hakkında gelişme olursa balık tüketmiyorjm iceriği hoşuma gitti eczaci önerisi ile aldim

Kızlar benim ovulasyon testim 5 gündür pik çıkıyor test yaptım erken gebelik bakar mısınız adete 11 gün var ama sanırım erken de yumurtladım

Eklentiler

• IMG_0782.jpeg
    IMG_0782.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_0756.jpeg
    IMG_0756.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_0737.jpeg
    IMG_0737.jpeg
    45 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_0793.jpeg
    IMG_0793.jpeg