2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Canim bence idrar testini tekrarlama psikolojik olarak kendini strese sokuyorsun yarın kan ver sonra 2 gün sonra yine ver için öyle rahatlar
Yok canimcm baska test yapmicam zaten. Sehir dışına çıktım. Kafamdan atip 1 hafta gezeyim dondugumde dusuk bir ihtimal hala regl olmamis olursam o zaman kan veririm artik. Ya herrü ya merrü ne olacaksa olsun

valla bugün benim çok ağrım var korkuyorum adet mi olacağım diye

Iste sanki daha koyu olmasi gerekirdi. Bat günüydü bugun bir de.. saglikla ilerleyecek gebeligin supheye yer vermeyecek sekilde koyulaştigini anlayacak kadar cok kimyasal geçirdim galiba bisey cikmaz burdan biliyorum
benim de testlerim arasındaki fark vardı ve gebelik danışmanım idrar testleri her gün koyulaşmak zorunda değil demişti reglin geçsin bence kan ver dualarım seninle inşallah bebiş sıkı sıkı tutunur

valla bugün benim çok ağrım var korkuyorum adet mi olacağım diye
Benimde öyle oluyordu. Sabahları hele ağrılarla uyanıyordum ama stres yapma bende daha çok kasık ağrısı değildi de mideme ağrı vuruyor bildiğin karın ağrısı mide ağrısı oluyordu. Sen gittin mi doktora?

yok yarın gidicem daha benim baya baya kasık ağrısı oluyor iki büklüm kalıyorum ağrıdan

yok yarın gidicem daha benim baya baya kasık ağrısı oluyor iki büklüm kalıyorum ağrıdan
Demekki benim karnıma vuran ağrı senin kasıklarına vurmuş. Tutunuyor bebişin bu acılar ağrılar hep ondan. Bide şey oluyormuş her regl olacağın zaman bu ağrılar olurmuş. Çünkü regl olmasan da o ağrıyı hissediyormuşsun

inşallah ondandır ya şu kalp atışını duyana kadar çok stresli vallahi aynen canım bu hafta regl olmam gerek ondan korkuyorum

Hayırlı güzel haberler alırsın inşallah annelik hep stres valla. Olmuyor stres oluyorsun. Ağrı oluyor neden diyorsun ilk haftalar kese görcez mi diye panik heyecan kese görüyorsun kalp atışı olacak mi diye düşünüp duruyoruz sonra da sağlıklı mı diye düşüncez valla hep stresli rabbim sabır versin her birimize
Bende perşembe günü kalp atışını duyarsam rahatlıcam inşallah

aynen valla canım Allah sağ salim hepimizin kucağına bebişler koysun :)

inşallah ondandır ya şu kalp atışını duyana kadar çok stresli vallahi aynen canım bu hafta regl olmam gerek ondan korkuyorum
Regl düşünme kendine stres yapma aman diyim ben stres yapa yapa Bi hal oldum hormonlarım da ona bağlı olarak değişik çıkıyor. Uykusuz kalıyorum bide bütün gece düşün düşün. Ve halsiz kalıyorum yapma sen öyle şey. Burdaki herkes için dua ediyorum rabbim sağlıkla kucağımıza aldığımız günlerimizi de göstersin bize

valla gece kalkıyorum uykum kaçıyor diyorum anne olunca demek ki insan neler yapar annemi daha iyi anlıyorum aynen öyle Allah sabır versin ilk olunca uzun sürede bekleyince insan daha çok stres yapıyor :)

Canım kan uyuşmazlığı sorun diğil arkadaşım hamile sadece hamileyken iğne vurulmuş bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…