2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ortaligi karistrmak istemem ama ben hafif bi cizgi gorur gibiyim😊
aşkım sıkıntı o ki dün akşam yaptım damlatır damlatmaz daha koyu çizgi çıktı, hatta dedim beta değeri böyle hızlı mı yükseliyor diye, burda çıkan gölge o taraf bu tarafa çok baktım alttan ışık tuttum baktım, kurudu öyle baktım yok bir şey))

benim testim bembeyaz çıktı ben elendim))) dün bi test daha yapmıştım hiç idrar beklemeden pembe çizgi çıkmıştı, bu gün bir şey çıkmaması ilginç, bıktım valla
Bende cok heycan yapmistim ilk testim kalbim kadar tertemizdiiii ikinci testimmde siliklik cikti pembe degil de gri siliklik gorunfe inanmamistim 3. Testim yine gri ama daha belirgindi adetten 2 gun once lekelenmem oldu adet olacagim sandim yani o kadar beklemiyordum. Bence adet gununu bekleyip direk kan verin o zamana kadar da hamile degilim amannn diyip ev işleri felan yapmaya kalkmayin iyi dusun iyi olsun inşallah en yakin zamanda guzel haberlerini alacağız. Ay bu kadar uzun yazıyorum normalde de huyum degildir boyle uzun yazmak konusmak kusura bakmayin ama hepinizin ruhsal durumunu cok iyi anliyorum dualarimdasinizzz

Bende cok heycan yapmistim ilk testim kalbim kadar tertemizdiiii ikinci testimmde siliklik cikti pembe degil de gri siliklik gorunfe inanmamistim 3. Testim yine gri ama daha belirgindi adetten 2 gun once lekelenmem oldu adet olacagim sandim yani o kadar beklemiyordum. Bence adet gununu bekleyip direk kan verin o zamana kadar da hamile degilim amannn diyip ev işleri felan yapmaya kalkmayin iyi dusun iyi olsun inşallah en yakin zamanda guzel haberlerini alacağız. Ay bu kadar uzun yazıyorum normalde de huyum degildir boyle uzun yazmak konusmak kusura bakmayin ama hepinizin ruhsal durumunu cok iyi anliyorum dualarimdasinizzz
iyi ediyorsun canım, buda hepimiz bir birimize dert ortağı oluyoruz, canım benim bat yarın zaten 10-11 ci gün hiç bir şey yokty, 12cü gün çok çok silik çıktı, 13 daha koyuydu, bu gün hiç bir şey çıkmadı bembeyaz

aşkım sıkıntı o ki dün akşam yaptım damlatır damlatmaz daha koyu çizgi çıktı, hatta dedim beta değeri böyle hızlı mı yükseliyor diye, burda çıkan gölge o taraf bu tarafa çok baktım alttan ışık tuttum baktım, kurudu öyle baktım yok bir şey))
Sen yine de kalan 2 testi de yap canimcm. Dedigin gibi kirmizilari gorene kadar umut hep var🤩

MaşaAllah ya gerçekten bu değerleri normalde görsem hamile kalamazsın derim. Ama vakti gelince oluyormuş ☺️ Rahmine yapılan masaja bizde bel çektirme denir gerçekten etkili demek ki beyons beyons
S Sebepsizcekapattim Yaptirdigin ilk ay mi hamilelik oldu bende bu ay aynı bel çektirmeyi yaptım ama bu ay olmadı gibi bugün bay günü sabah testim negatif ağrılarda başladı

Eklentiler

• 20230602_060844.jpg
    20230602_060844.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 52
iyi ediyorsun canım, buda hepimiz bir birimize dert ortağı oluyoruz, canım benim bat yarın zaten 10-11 ci gün hiç bir şey yokty, 12cü gün çok çok silik çıktı, 13 daha koyuydu, bu gün hiç bir şey çıkmadı bembeyaz
Kalan testleri de yap o zaman hadi bakalim inşallah önce sen sonra da burdakiler gorur kırmızılari🤲

kızlar geçen müge anlıya birileri gelmişdi, kadınının testinde silik çizgi çıkmış, eşine hamile olduğunu söylemiş, sonra 7 ay söyleyememiş hamile olmadığını, kocası bunu hamile sanmış, kadın 7ci ay ortadan kaybolmuş başka adama kaçmış)) adamda çıkmış karım çocuğum nerde diyordu))

kızlar geçen müge anlıya birileri gelmişdi, kadınının testinde silik çizgi çıkmış, eşine hamile olduğunu söylemiş, sonra 7 ay söyleyememiş hamile olmadığını, kocası bunu hamile sanmış, kadın 7ci ay ortadan kaybolmuş başka adama kaçmış)) adamda çıkmış karım çocuğum nerde diyordu))
Alla allaa ne diyosuun :skandal:

Evettt hatırlıyorum 😂

Allahima cok sukurler olsun cok bekledim kendimce tabi 3 ay sonra 2 yillik evli olacağım 28 yaşındayım. Cok zorluklar atlattim psikolojik olarak bitik haldeydim. Neden hayatimda birseyler yolunda gitmiyor diye cok agladim bu ay evde 4 odamin alci tavanlari dustu bunsurecte ev hala inşaat ailevi problemler var😂 hatta uykusuzluk ve bas agrisi hamilelik belirtisiymis yaa ben bunu bilmiyordum 10 gun araliksiz agridi basim uyuyamiyordum normalde 11 de yatar 8 de kalkardim. Size yemin ederim 4 haziranda psikiyatriden gecen hafta randevu almistim bas agrisi ve uykusuzluk yuzunden kendime teshis bile koydum "uykusuzluk (insomnia)" hastaligi😂
Her zorluğun ardından kolaylık vardır demiş rabbim 🥰 İnşAllah bizlerde kolay günlere yakınızdır 🤲🏻 İnşAllah sende sağlıkla kucağına alırsın 😍

Yani iğnenin ertesi dimi
Ben de ovitrelle vuruldum da bu ay.
Acaba ne zaman çatlamıştır diye hesap ediyordum yazınızı gördüm.
Bende kanama olmadığı için zamanı tahmin etmek zor.
Cevap için teşekkür ederim🌺
Ben öyle böyle sancılanmıyorum regl da bundada vuruldum ikinci gün ağrı sancı şöyle söylim yaklaşık iğnenin 31. Saatinde başladı ve sabaha kadar devam. etti

X