2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bu artımed di demi. Bu bembeyaz olan testleri burada çoğu kişinin başını yaktı bu yüzden. Hiç çizgi çıkmasa daha iyi, böyle olunca insan bir seviniyo, heyecan yapıyo, ben ağlamıştım mesela sevinçten çift çizgiyi gördüğümde ama hamile değilmişim meğer. Üzülme kuzum. :KK200:
Bu markanın t1 t2 olanı iyi sanırım dimi

Bu artımed di demi. Bu bembeyaz olan testleri burada çoğu kişinin başını yaktı bu yüzden. Hiç çizgi çıkmasa daha iyi, böyle olunca insan bir seviniyo, heyecan yapıyo, ben ağlamıştım mesela sevinçten çift çizgiyi gördüğümde ama hamile değilmişim meğer. Üzülme kuzum. :KK200:
dün var ya 3 test yaptım, 3de damlatır damlatmaz çıktı, zaten olsaydı mucize olurdu o yüzden hiç üzülmüyorum

Ne

ne kadar zamandır deniyorsunuz kaç yasindasiniz
Kusura bakmayın soruyorum meraktan kendime pay cikarmak için falan 🙈
1 senedir deniyordum cikolata kistim vardi amh degerim de dusuktu. Bilime inanan bir insanim asla koca kari şeylerine kulak asmazdim. Bir gun komsumun rahim kaldirma masaji yaptigini ogrendim cok dusundum. aman zaten bebek olmuyo bir de bunu deneyim kafasindaydim gittim yanına. adetin 2 ve 3. Gunu masajlar yapti.rahmimin olmasi gerektiginden cok asagida oldugunu yesil sabun ve sicak suyla ovalayip ittirip kaldirdi. Asla olmaz diye bisey yokmus ben bunu ogrendim. Ek takviye bilmem ne felan hic birini yapmadim hatta size kan sonuclarimi gosterim nasil yasiyormussunuz dersiniz😂 demir degerlerim yerlerde b12 degerim dusuk D vitamin degerim yerlerdeydi

Eklentiler

• Screenshot_20230601_132721_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230601_132721_e-Nabz.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 109
dün var ya 3 test yaptım, 3de damlatır damlatmaz çıktı, zaten olsaydı mucize olurdu o yüzden hiç üzülmüyorum
Acaba tutunmaya çalıştı da mı olmadı. :KK43:

Ben internetten alıyorum toplu hem çok daha ucuza geliyo. Eczanede 1 test için 15TL istiyolar. 10 lu teste 30-40tl veriyorum üstelik güvenilir. İSteyen varsa link paylaşabilirim Freely nin mavi olanı için. Özelden yazsın bana.

benim testim bembeyaz çıktı ben elendim))) dün bi test daha yapmıştım hiç idrar beklemeden pembe çizgi çıkmıştı, bu gün bir şey çıkmaması ilginç, bıktım valla
Pembe çizgi hangi markada çıktı canım. Acaba bu testte mi problem var. Başka markadan bir kez daha yap bence

Acaba tutunmaya çalıştı da mı olmadı. :KK43:

Ben internetten alıyorum toplu hem çok daha ucuza geliyo. Eczanede 1 test için 15TL istiyolar. 10 lu teste 30-40tl veriyorum üstelik güvenilir. İSteyen varsa link paylaşabilirim Freely nin mavi olanı için. Özelden yazsın bana.
ben geçen ay internertten aldım prodictor mu ne o hepsi silik çizgi çıkardı adette bile, niyeyse ben hala hamile olduğuma inanıyorum))) kırmızılar gelene kadarda inancam))

Kızlar daha önce de paylaşmıştım ama burada da paylaşayım. Freely almak isteyen olursa kutunun içindeki jelatin bu şekilde olacak. Üstünde hamile kadın varsa o testten almayın. Bu paylaştığım görsel gerçek olan.

1685683968663.png

1 senedir deniyordum cikolata kistim vardi amh degerim de dusuktu. Bilime inanan bir insanim asla koca kari şeylerine kulak asmazdim. Bir gun komsumun rahim kaldirma masaji yaptigini ogrendim cok dusundum. aman zaten bebek olmuyo bir de bunu deneyim kafasindaydim gittim yanına. adetin 2 ve 3. Gunu masajlar yapti.rahmimin olmasi gerektiginden cok asagida oldugunu yesil sabun ve sicak suyla ovalayip ittirip kaldirdi. Asla olmaz diye bisey yokmus ben bunu ogrendim. Ek takviye bilmem ne felan hic birini yapmadim hatta size kan sonuclarimi gosterim nasil yasiyormussunuz dersiniz😂 demir degerlerim yerlerde b12 degerim dusuk D vitamin degerim yerlerdeydi
MaşaAllah ya gerçekten bu değerleri normalde görsem hamile kalamazsın derim. Ama vakti gelince oluyormuş ☺️ Rahmine yapılan masaja bizde bel çektirme denir gerçekten etkili demek ki beyons beyons

MaşaAllah ya gerçekten bu değerleri normalde görsem hamile kalamazsın derim. Ama vakti gelince oluyormuş ☺️ Rahmine yapılan masaja bizde bel çektirme denir gerçekten etkili demek ki beyons beyons
Allahima cok sukurler olsun cok bekledim kendimce tabi 3 ay sonra 2 yillik evli olacağım 28 yaşındayım. Cok zorluklar atlattim psikolojik olarak bitik haldeydim. Neden hayatimda birseyler yolunda gitmiyor diye cok agladim bu ay evde 4 odamin alci tavanlari dustu bunsurecte ev hala inşaat ailevi problemler var😂 hatta uykusuzluk ve bas agrisi hamilelik belirtisiymis yaa ben bunu bilmiyordum 10 gun araliksiz agridi basim uyuyamiyordum normalde 11 de yatar 8 de kalkardim. Size yemin ederim 4 haziranda psikiyatriden gecen hafta randevu almistim bas agrisi ve uykusuzluk yuzunden kendime teshis bile koydum "uykusuzluk (insomnia)" hastaligi😂

Kızlar daha önce de paylaşmıştım ama burada da paylaşayım. Freely almak isteyen olursa kutunun içindeki jelatin bu şekilde olacak. Üstünde hamile kadın varsa o testten almayın. Bu paylaştığım görsel gerçek olan.

Eki Görüntüle 3256009
Ben de senin yolladığın linkten almıştım testleri canim🥰 cok iyiler gercekten👌 erken gebelik testleri kadar hassas

X