2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

25 mayıs çatlatma iğnesini vurdum
10 haziran adet tarihim bu ikinci çatlatma iğnem olucak geçen sefer ilişki gününün kritik bir gününü yapamamıştık işte eşim hastaydı bu gün işte 7 günüm vurulalı ama test filan yapmıyorum geçen sefer deli gibi test yapıyordum çok umutlanmıştım ama olmadı femara ve gonal f iğnesi kullandım 4 yumurtam gelişmiş ve çok iyiymiş ikisi sağda ikisi solda 20 mmlerde çatlatma iğnesini de perşembe sabah saat 8 de vuruldum kaşamına kritik ilişki cuma kritik ilişki sonra pazar sonra salı sonra perşembe dedi işte bekliyorum karnımın altı ağrıyor öksürdükçe işte aradım normal dediler ilk kritik ilişki sabahı baya ıslanmıştı iç çamaşırım şeffaf akıntı çoktu akşama doğru biraz çok hafif kan gördüm ve adet sancısı vardı normal dedi yumurtanın çatlıyor bazıları hissetmez dedi sen hissediyorsun dedi sabahına geçti şuan 7. Günüm göğüsler şiş ve ağrıyor karnım ağrıyor ateşimde var yüksek tabi göğsüm yanıyor zaten ateşten sizde nasıl süreç?
Leke şeklinde kanama ne zaman geldi
Yani iğneden sonra kaçıncı güm gelmiş oldu

Benimde şimdi yumurtalıkla başladı sızılmaya..kimyasal ilk defa yaşıyorum son olsun..belim zaten ağrıyor adet olsam rahatlarım..tedirgin oldum😏

yumurtam catladı galiba adet gibi ağrı var rahimde ve sağ kasığıma iğneler batıyor bacağım çekiliyor 😨 yumurtlama ağrısı da fena bisey

geldi mi kocişin 🤭 ağrısada değerlendir acı yok ☺️
Geldi değerlendirme tamam bu gecelikte 🤣 ama sanki adet söküldü sökülecek gibi bir ağrı 🥲 of of olan bize oluyor ağrısıydı sızısıydı
Hayırlısıyla kucağımıza alalım da bebişlerimizi 🙏🏻

Yok martta 5. Gün başlamıştım değişiklik olsun 3. Gün başlıyım dedim 😀😀 benim yumurtlamam geç oluyor geç olanlar 3. Gün başlıyormuş genelde
Canim ben ilk ay klomen kullandigimda 5. Gün başlamıştım gunde 1 olarak olmadi 2. Ay 3. Günü başlayayim dedim ve sabah akşam olarak gunde 2 aldim ve hamile kaldim ama malesef düşürdüm benim dikkatsizligimden dolayı düştü galiba neyse bu ayrı bir konuda yani canım kısacası 3. günden cayma guzel haberlere inşallah 🤲

X