2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Bnımki 200 mg cnm
Agızdan alıyorum ben
Normalde yumurtlamadan sonra başlanır fakat ben 3 gun oldu baslayalı tedbir amaçlı kullanıyorum kendım
Yarın çatlamanın 10. Gunu
Neden ağızdan aliyosun öyle yan etkisi çok olur, fitil olarak kullanabilirsin, hadi inşallah güzel haberini alırız, ben de yumurtlamadan sonra tedbir amaçlı düşünüyorum progestan kullanmayı.

Neden ağızdan aliyosun öyle yan etkisi çok olur, fitil olarak kullanabilirsin, hadi inşallah güzel haberini alırız, ben de yumurtlamadan sonra tedbir amaçlı düşünüyorum progestan kullanmayı.
Bn gce yatmadan önce içiyorum sonra uyuyorum
Hiç yan etkısını gormedım
Prof. Doktor gece agızdan al demişti

Doktorlara bakarsak hiç vermeyelim daha iyi
Cnm eger sabredebılırsen 4 gun sonra ver
Deger düşük
2 gune bir kolların delik desık olur ve stres oluyosun daha çok
Sonucta hamilesın rahat ol
Rahatim zaten benim gec dollenme ovulasyon yaptigim icin biliyorum 18.gun pik oldu ve pikten sonra 11.gun

Kizlar hormon tahlillerim nasil sizce fikriniz var mı

Eklentiler

• Screenshot_20230531_182351_com.google.android.apps.docs_edit_603149360577235.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 68
İn şa Allah olur.Elenatal ne için?birde inofolic söylersem eczanede verirler mi?

İn şa Allah olur.Elenatal ne için?birde inofolic söylersem eczanede verirler mi?
Elenatal 1 gebelik öncesi kullanılacak folik asit ve bazı vitaminler var içinde. İnofolic eczaneden alabilirsin, ben internetten aldım daha uygun diye. İnofolic kullanırken elenatal kullanmayacağım çünkü onda da folic asit var.

O zaman her ikisinde folikasit var öylemi?ben folikasit zaten kullanıyorum

Kızlar sat 15 mayıs.O tarihten sonra 11. Gün Çatlatma iğnemi vuruldum.Bugün 16.gün yumurtlama testim negatif çıktı, sizce artık beta hcg yapmaya başlayabilir miyim? İğnenin etkisi geçmiş olabilir mi?

Eklentiler

• 9D3AC78C-D2D2-49C8-8656-7E96DCBD3E8F.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 66
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…