💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kızlar ya benim kimyasal olmuştu biliyosunuz o biteli 8 gün oldu. Ama dün ve bugün hafif peçeteye silince gelen bir akıntıyla karışık kanama farkettim. Normal döngümde bu hafta yumurtlama haftam hatta yarın yumurtlama günüm görünüyor. Hiç de şaşmaz yumurtlama günüm ama kimyasal yaşayınca belki sekmiştir diye düşünmüştüm. Sizce bu kanama yumurtlama kanaması mı? İlkten kahverengi akıntıyla geldi şimdi de kırmızı-pembe geliyor. Ama iç çamaşırı batırmıyor peçeteye silince geliyor yoğun hafif🥴

Bildiğim kadarıyla çikolata kisti hamileliği engel değil ki hatta doğumla birlikte alınabileceğini işitmiştim... Ama eğer yumurta çalışmasına hormonlara etkisi varsa bu söylediklerim yumurtaları çalıştırıp işlevi yükselttiği için faydasını göreceksindir... Ama bir ay ama iki ayda etki eder onu bilemem tabi bazı yerlerde iki şişe bazı yerlerde bir buçuk şişe bitirince hamilelik yaşadıklarını yazmış kadınlar ben henüz bir şişe bitirmedim 🤷🏼‍♀️
Bende öyle sanıyordum doktor engeller dedi doğumla birlikte alınmıyor Muş onun için ayrı cerrahi müdahale gerekiyormuş öyle dedi bende araştırayım bı canım sen olumlu sonuçlarını yazarsın inşallah 🤲

Bende öyle sanıyordum doktor engeller dedi doğumla birlikte alınmıyor Muş onun için ayrı cerrahi müdahale gerekiyormuş öyle dedi bende araştırayım bı canım sen olumlu sonuçlarını yazarsın inşallah 🤲
Bende de kist var ama engel olan kistten değilmiş bide pcoyum sanırım tahlillerimde e2 hormonu 23 çıktı adet düzensizliğim var üç gün dört gün ya ileri ya geri hep oynuyor... 🥺

Kızlar ya benim kimyasal olmuştu biliyosunuz o biteli 8 gün oldu. Ama dün ve bugün hafif peçeteye silince gelen bir akıntıyla karışık kanama farkettim. Normal döngümde bu hafta yumurtlama haftam hatta yarın yumurtlama günüm görünüyor. Hiç de şaşmaz yumurtlama günüm ama kimyasal yaşayınca belki sekmiştir diye düşünmüştüm. Sizce bu kanama yumurtlama kanaması mı? İlkten kahverengi akıntıyla geldi şimdi de kırmızı-pembe geliyor. Ama iç çamaşırı batırmıyor peçeteye silince geliyor yoğun hafif🥴
Hiç endişelenme düzen değişiyor sonuç olarak Bi hormon değişikliğin var henüz beta bile tam düşmedi nasıl hamilelik sonrası vucut kendini toparlama için zaman gerekiyor kimyasalda da öyle... İki ay düzensiz adet göreceksin sonra düzelecek

Şaşırdım engelliyor demesine başıma gelmedi ama gelenler vardı çevremde... Herşey Allah'tandır ol derse olur ümitsiz olma 🥰

Öyle bir grupta mı var 😁
Screenshot_20230330_194525_Samsung Internet.jpg

Evet aralık bile var😃 P Psikolog2426

Kimyasaldan dolayı yumurtlama öyle akıntıyla olmuş olabilir ovulasyon testi yaptın mı

Bende de kist var ama engel olan kistten değilmiş bide pcoyum sanırım tahlillerimde e2 hormonu 23 çıktı adet düzensizliğim var üç gün dört gün ya ileri ya geri hep oynuyor... 🥺
Doktor bugün bana 3 gün ileri 3 gün geri normal dedi bugün bana 10 güne kadar normal sayiyoruz dedi canım Rabb'im hepimizin yardımcısı olsun benim arkadaşım pko hiç olmaz dediler bı 6 yaşında oğlu var şimdide 28 haftalık hamile pcolu çok gebe var

Şaşırdım engelliyor demesine başıma gelmedi ama gelenler vardı çevremde... Herşey Allah'tandır ol derse olur ümitsiz olma 🥰
Benimde bu ay oldu iki doğum yaptım hiç yoktu birşey bu çikolata kisti senin kanindan besleniyor Muş gebe kalinca beslenecek bulamadığı için eriyormus

Benimde bu ay oldu iki doğum yaptım hiç yoktu birşey bu çikolata kisti senin kanindan besleniyor Muş gebe kalinca beslenecek bulamadığı için eriyormus
Benimde 10 yaşında oğlum var hemde aniden çabucak olmuştu 😅 bir kürtajıö bir kimyasal düşüğümde var bir senedir olmuyor ama çocuk.. pco olmama çok şaşırdım ki kilo problemimde bu yaşıma kadar olmadı hiç ama son bir senedir ne kadar diyet yapsam da istediğim o üç kiloyu veremez oldum işte herkeste farklı belirti oluyormuş kimisinde bir belirti kimisinde hepsi olurmuş. Bende tüylenme var sivilcelenme var imsilün direnci var evet adet düzeninin 10 güne kadae değişmesi normal ama her ay böyle olma durumu da var bende.. İlk kontrole gittiğimde doktor kist gördü ama önemsiz dedi ikinci kontrole gittiğimde yine kistler var önemsiz evet ama dedi testleri yine isteyeceğim dedi alttan muayene ederken pco belirtilerini sordu bunlar var mı diye... Çok araştırdım evet gerçekten pco var bende. Şimdi hsg yi araştırıyorum doktor istemişti çekilenedim meğer hsg tüpleri temizlediği için hamilelik de kolaylaşıyormuş hızlandırmam lazım 😅

Reglim iki gün gecikti ancak gec yumurtladıgım icin bi kac gün ileri atacagını düsünürek pazar sabahı test yapacagım 🫠 bu durumda nisan grubuna mı transfer olmalıyım yoksa batı martın sonu olan bizleri bekleyecek misiniz😂😂
Hangi gün yumurtladın canım. Ben 16 Mart'ta yumurtladım da korkudan test yapamıyorum. Bat yarın görünüyor

Bir haftadır kasıklarımda batma hisleri yaşıyorum dört beş gün sık idrara çıktım göğüslerime dokunamıyorum bile... Regli belirtisi ve hamilelik belirtileri niye bu kadar yakın ya 😅😅😅

Hiç endişelenme düzen değişiyor sonuç olarak Bi hormon değişikliğin var henüz beta bile tam düşmedi nasıl hamilelik sonrası vucut kendini toparlama için zaman gerekiyor kimyasalda da öyle... İki ay düzensiz adet göreceksin sonra düzelecek
Bu benim ikinci kimyasal kuzum 😔 öncekinde döngümde düzensizlik olmamıştı. Bunda da olmsz diye düşünmüştüm. Betam sıfırlandı bide 🥺
Kimyasaldan dolayı yumurtlama öyle akıntıyla olmuş olabilir ovulasyon testi yaptın mı
Yok yapmadım kuzucum ama sanırım yumurtlama ya

Bu benim ikinci kimyasal kuzum 😔 öncekinde döngümde düzensizlik olmamıştı. Bunda da olmsz diye düşünmüştüm. Betam sıfırlandı bide 🥺

Yok yapmadım kuzucum ama sanırım yumurtlama ya
Çok geçmiş olsun 😑 her hamileliğin belirtisi de getirisi götürüsü de farklı demek ki... Ben kimyasal yaşadığımda 20 gün sonra regl oldum o bitti 10 gün sonra yeniden oldum sonra düzene girmişti

X