💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Bebek için çalışmalar devam ediyor mu diye merak ettim
Yeni şehir, yeni bir ortam, yeni bir hayat....
Rabbim kolaylaştırsin inşallah herşeyi.
Canım mesajını yeni gördüm, bebek fikrinden uzaklaştım sanki yaşadıklarımız yaşım falan beni biraz düşündürüyor. Şuan için pek bir çalışma yok. Ama tabi böyle şeyler kısmet Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize

Kızlar bi şey sormak istiyorum çünkü kafam çok karışık. Geçen ay 8 şubatta regl oldum. Bu ay regl olamadım hala. Yani normal düzende hesap edersek 20 gün falan gecikti. Ama bende pkos olduğu için zaten olsam da 10 veya 15 gün gecikmeli olurdum. Bu bazen 20 günü de bulurdu yani pek düzenli değil bu konuda. Şimdi gelelim yaşadıklarıma ve sorucaklarıma:
Yaklaşık 3 gündür falan inanılmaz bi yorgunluk ve uyku hali var üzerimde. Oturduğum yerde uyukluyorum resmen.
Ve bugün sabah tuvalete gittiğimde böyle yaklaşık 2 damla kadar bi kan geldi peçeteye. Heralde regl oluyorum diye düşünerek orucumu da bozdum. Ama üzerinden yaklaşık 2 buçuk 3 saat geçmesine rağmen ne kanamam var ne karın ağrım. Asla adet olmuşum gibi hissetmiyorum.
Göğüs ağrım yok, bulantım yok, koku hassasiyetim yok.
Sadece gereksiz bi sinir var üzerimde o kadar.
Bir de bu bahsettiğim şeyler.
Yani ümidim yok ama acaba mı da diyorum.
Sizce hamile olma ihtimalim nedir?
Erken gebelik testini yapmalı mıyım veya yapıcaksam ne zaman yapmalıyım?
Çalıştığım için hemen hastaneye gidemiyorum.
Benim gibi böyle bi durum yaşayan var mı merak ediyorum çünkü bu belirsizlik beni bitiriyo.
Bana bi yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum

Hidrosalpenks bi kist içi sıvı dolu bi kese yumurtalığı saran bir şey. Tüplerden rahme sıvı akıyormuş bebek tutmuyormuş…

Bence yapmalısın canım test hatta bana göre kaset test yapmalısın. Gelen kanama devam etmezse yerleşme kanaması olabilir. Üç dört gün sonra tekrar yap

Canım bence de bir test yapmalısın, hakkında hayırlısı olsun

Kız ne erken gebelik testi çocuk varsa okula başlar yakında geç bile kalmışsın, hemen gidip test yap. Varsa çıkar zaten. Niye yapmadın ki şimdiye kadar. Ay bazen böyle enteresan yorumları görünce bana bir sinir geliyor kusura bakmayın ama akıl var mantık var. En son 8 Şubat regl diyorsun aradan 2 ay geçecek neredeyse.

Kızda pkos varmış ondan şüphelenmemiş Allah seni ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…